MATERIAŁ PROMOCYJNY

Audi Business Edition - wyjątkowa oferta na SUV-a premium

Bogato wyposażony SUV premium w atrakcyjnej cenie? Audi przygotowało specjalną ofertę, obok której trudno przejść obojętnie. Dokładnie ją sprawdziliśmy!

Jak to działa?

Krok pierwszy to wybór modelu i wersji silnikowej, dla których dostępna jest oferta specjalna Business Edition. Drugim krokiem będzie wybór elementów wyposażenia dodatkowego o określonej minimalnej wartości. Zyskujemy możliwość zakupu wersji w atrakcyjnej cenie, która jest bogata w technologie i udogodnienia. Ostatnim krokiem pozostaje już tylko cieszenie się z nowego samochodu.


Idealny towarzysz podróży

Audi Q5 to model, który cieszy się dużym uznaniem wśród kierowców. Nadwozie o nowoczesnej stylistyce skrywa przestronne i komfortowe wnętrze. Samochód posiada doskonałe właściwości jezdne, które zapewnia napęd na cztery koła quattro. Modele Q5 oraz Q5 Sportback dostępne są w ofercie Business Edition w wersjach silnikowych advanced 40 TDI quattro S-tronic oraz S-line 40 TDI quattro S-tronic. Gwarantują one niezwykłą dynamikę jazdy oraz bezpieczeństwo w każdych warunkach. Wyposażenie dodatkowe, które możemy wybrać, to między innymi reflektory w technologii LED Matrix, system nawigacji z górnej półki, wysokiej jakości nagłośnienie czy ogrzewanie przednich foteli oraz wiele więcej.

SUV, który spełnia najwyższe wymagania

Audi Q7 to imponujący SUV, który emanuje luksusem, zapewniając jednocześnie wysoką sprawność w trudnym terenie. Samochód zachowuje idealny balans pomiędzy dynamiką a elegancją. Przestronne i eleganckie wnętrze docenimy podczas każdej podróży. Możemy też wybrać zaawansowane technologie, które dostępne są w ramach pakietów Comfort i Technology.