Auto dostępne od ręki i w niskiej racie? Tutaj to możliwe

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe

Auto dostępne od ręki i w niskiej racie? Tutaj to możliwe
Kupno samochodu jest łatwiejsze, niż myślimy. Wystarczy trochę poklikać, wybrać wymarzony model i po kilku dniach zaparkować go pod domem. Nie trzeba nawet podnosić się z krzesła. Wszystko załatwimy przez internetowy formularz. Ponadto, dzięki elastycznej formie finansowania, z łatwością dopasujemy ofertę do własnych potrzeb. Może występować w postaci najmu lub leasingu dla osób prywatnych i dla przedsiębiorców.

Szeroka oferta

Mimo, że na rynku mamy problem z dostępnością aut, na tej platformie znajdziemy ich wiele i, co ważne, dostępnych od ręki. Pośród 30 marek znajdziemy ponad 1200 różnych modeli i wersji nadwoziowych. Do oferty dołączyły też samochody hybrydowe i w pełni elektryczne. Nie lada gratka dla miłośników ekologii. Dostępne są w elastycznym programie finansowym, w którym możemy sterować wysokością wkładu własnego, okresu trwania umowy oraz zakresem ochrony ubezpieczenia. Całość ma wpływ na wysokość miesięcznej raty netto. Postanowiliśmy prześwietlić ofertę.

Hyundai i30

Hyundai niedawno przeprowadził modernizację swojego kompaktowego przeboju. Auto występuje jako hatchback, nacechowany sportem liftback oraz praktyczne kombi. Co ciekawe, najmocniejsza wersja generuje aż 280 KM i potrafi skutecznie podwyższyć poziom adrenaliny. W codziennej eksploatacji dobrze sprawdzi się natomiast wolnossące 1.5 DPI o mocy 110 KM. To prosta, trwała i bezproblemowa jednostka. Oferuje niezłe osiągi i dostępna jest w niskiej cenie. W najmie dla firm możemy użytkować koreański samochód za 1 104 zł netto miesięcznie.

Peugeot 208

Tym razem szukamy auta z segmentu B. Od wielu miesięcy uwagę przykuwa 208. Najnowsza generacja francuskiego przeboju wyróżnia się odważnym designem i dobrymi właściwościami jezdnymi. 415 cm długości sprawia, że w kabinie z powodzeniem zmieścimy cztery dorosłe osoby i 311 litrów bagażu. Osoby ceniące bezawaryjność i sprawdzone rozwiązania, powinny postawić na wolnossące, benzynowe 1.2 o mocy 75 KM. Gwarantuje niskie koszty eksploatacji. Kolejny plus za niską ratę w najmie dla firm – od 984 zł netto miesięcznie.

Ford Kuga

To jeden z najważniejszych modeli Forda. Kompaktowy SUV trzeciej generacji występuje z napędem na przednią lub obie osie. Pośród napędów, znajdziemy warianty benzynowe i wysokoprężne. Ofertę uzupełnia klasyczna hybryda oraz taka, którą naładujemy z gniazdka. Plus za dobre właściwości jezdne i pojemne wnętrze. Kierując się głosem rozsądku, warto postawić na wersję z silnikiem o pojemności 2,5 l i mocy 190 KM. To oszczędna hybryda przyspieszająca do setki w 9,4 sekundy. Auto o długości 461,5 cm zmieści w bagażniku 565 l. Rata najmu netto startuje od 1 722 zł netto.

Citroen C3

Auto do miasta wcale nie musi być nudne. Niespełna 4-metrowy Citroen oferuje sporo przestrzeni w kabinie i wyrazisty design. Przy okazji, jest bardzo komfortowym przedstawicielem segmentu B. Można go swobodnie konfigurować, a gumowe nakładki na drzwiach chronią przed parkingowym uszkodzeniami. Pod maską znajdziemy doceniony przez mechaników silnik 1.2 o mocy 83 KM. Wolnossąca konstrukcja jest długowieczna i oszczędna. Decydując się na opcję najmu z wkładem własnym w wysokości 6 500 zł, Citroena C3 możemy użytkować już za 984 zł netto miesięcznie.Dacia Sandero Stepway

Dacia plasuje swoje auta między segmentami. Sandero oferuje tyle miejsca w kabinie, co jeszcze dekadę temu kompakty. W wersji Stepway zyskała zwiększony prześwit i plastikowe osłony nadwozia, co czyni ją bardziej skuteczną w forsowaniu krawężników i zapadniętych studzienek. Pod maską znajdziemy doładowaną jednostkę 1.0 TCe o mocy 100 KM. Fabryczne zasilanie LPG korzystnie wpływa na bieżące koszty eksploatacji. Bogata wersja Comfort dostępna jest w elastycznym najmie za 1 067 zł netto miesięcznie.

REDAKCJA