MATERIAŁ PROMOCYJNY

Auto premium w atrakcyjnej ofercie? W BMW wiedzą, jak to się robi!

Sytuacja na rynku jest niestabilna. Ceny zmieniają się z każdym kolejnym miesiącem, co niekorzystnie wpływa na planowanie domowego budżetu. Doceniamy oferty, które dają pewność na kilka najbliższych lat. Trafiliśmy na najpopularniejsze modele niemieckiej marki dostępne na niezwykle korzystnych warunkach. Sprawdzamy.

Starannie przeanalizujmy rynek

Poszukiwanie upragnionego auta należy do stresujących wyzwań, a nie powinno tak być. Kupujemy przecież wymarzony model, który będzie służyć przez kolejne lata. Warto zatem przejrzeć oferty wielu producentów, by nie rozczarować się rosnącą ratą leasingu, opóźnionym odbiorem czy brakami w wyposażeniu. Aby tego uniknąć, polecamy sięgać po pojazdy renomowanych koncernów. Zwłaszcza takich wychodzących przed szereg i zapewniających przejrzyste warunki gry. BMW Comfort Lease to niezwykle elastyczna oferta, która pozwala na dokładne dopasowanie warunków użytkowania auta do swoich możliwości. Leasing 0% i niska rata? Teraz to możliwe.

BMW X3

Obecna generacja podtrzymuje najlepsze cechy poprzednich odsłon tego modelu i wznosi je na jeszcze wyższy poziom. Muskularny design nadwozia jeszcze dobitniej podkreślają terenowe elementy osłony podwozia. Możemy wybierać spośród odmian klasycznych, jak i postawić na hybrydę plug-in. Moc może być wówczas przekazywana na obie osie za pośrednictwem legendarnego napędu xDrive. Niezależnie od warunków panujących na drodze, poczujemy pełną kontrolę za kółkiem. Mimo konkretnych gabarytów, zestrojona z każdym z napędów 8-biegowa automatyczna skrzynia Steptronic, zapewnia zrywną i dynamiczną jazdę.

Komfortowe wnętrze

Nie tylko linia nadwozia X3 przykuwa natychmiastową uwagę. Kabina również dostarczy wielu powodów do radości. Ilość miejsca wraz z materiałami najwyższej jakości gwarantują frajdę nawet z najdalszych podróży. O wygodę kierowcy i pasażera dbają indywidualnie regulowane i wyprofilowane sportowe fotele Sensatec. Umożliwiają dostosowanie ustawień do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników, choćby pod kątem długości siedziska. W każdej wersji wyposażenia znajdziemy cyfrową deskę rozdzielczą oraz duży (10,25-calowy) wyświetlacz informacyjny z dotykowym ekranem. Za dopłatą można go zamienić na 12-calową wersję. Obsługa wszystkich technologii dostępnych na pokładzie jest maksymalnie intuicyjna.

BMW Seria 2

Niebanalna wydłużona i dynamiczna sylwetka to znak charakterystyczny tego modelu. Czterodrzwiowe nadwozie nie traci przy tym ani trochę praktyczności. Sam bagażnik mieści solidne 430 litrów, a pasażerowie z drugiego rzędu miejsca mają pod dostatkiem. Znakiem szczególnym Serii 2 są tylne lampy połączone czarnym pasem oraz bezramkowe drzwi. Największe wrażenie wzbudzi M235i xDrive, pod maską której pracuje silnik benzynowy o mocy 306 KM. W połączeniu z automatyczną skrzynią biegów Steptronic i wyścigową procedurą startu Launch Control zaspokoi wymagania najbardziej wymagających kierowców.

Ergonomia na pierwszym planie

Niezwykle atrakcyjne wnętrze zachwyca zwłaszcza z perspektywy zza kierownicy. Zaprojektowane z myślą o jak najlepszej ergonomii, a także wrażeniach wizualnych, sprawia, że każda podróż staje się przyjemnością. Opcjonalne sportowe fotele nie tylko podnoszą atrakcyjność wnętrza, ale także świetnie sprawdzają się podczas dynamicznej jazdy. Zawsze aktualne informacje znajdziemy na dwóch wyświetlaczach Live Cockpit Professional o przekątnych 10,25 cala oraz na wyświetlaczu BMW Head-Up. Projektanci z Bawarii nie zapomnieli także o dodatkach w postaci niepowtarzalnych technologii. Kierowca ma do dyspozycji inteligentnego asystenta osobistego, który uczy się jego nawyków czy opcjonalny kluczyk cyfrowy.

BMW Seria 3

To niedościgniony wzór kompaktowej limuzyny. Majestatyczna sylwetka auta zyskała teraz sportowy sznyt dzięki opływowej linii dachu oraz długiemu rozstawowi osi. Szczególnie drapieżnie prezentuje się w pakiecie stylistycznym M, za sprawą potężnego dyfuzora i szerokich końcówek układu wydechowego. Pod maską Serii 3 mogą pracować napędy o mocach od 122 do 374 KM. W ofercie widnieje też odmiana hybrydowowa, która pozwoli na przejechanie do 60 KM bez udziału silnika konwencjonalnego, a pierwszą setkę osiąga już w 5,8 sekundy. 

Najwyższy kunszt

Wnętrze Serii 3 aż ocieka nowoczesnością, a przy tym urzeka wysmakowanymi detalami. Wzrok przyciąga smukły, bezramkowy i zakrzywiony ekran, za pomocą którego łatwo obsłużymy systemy pokładowe. Na uwagę zasługuje też dotykowa powierzchnia kontrolera iDrive, którą jeszcze prościej obsłużymy szereg technologii zastosowanych w aucie. A te są prawdziwą wizytówką modelu. Wrażenie wzbudzają szczególnie asystent kierowania i prowadzenia po pasie ruchu z automatycznym asystentem ograniczeń prędkości i rozpoznawaniem sygnalizacji świetlnej. W mieście przydatny okaże się system cofania, który pozwala na automatyczne wyjechanie z miejsca parkingowego po naciśnięciu jednego przycisku.

Copyright © Gazeta.pl Sp. Z O.O.