Awangardowy, hybrydowy i z prawdziwym japońskim DNA. Ten SUV Mitsubishi budzi wiele emocji

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe

Awangardowy, hybrydowy i z prawdziwym japońskim DNA. Ten SUV Mitsubishi budzi wiele emocji
Ten samochód zaskoczy każdego, kto będzie miał z nim do czynienia. Mitsubishi Eclipse Cross czerpie z doświadczenia marki i przekuwa to w rewelacyjne i nowoczesne auto o ogromnych możliwościach.

SUV w niezwykłym stylu

Japoński charakter jest tutaj widoczny gołym okiem. Odważna stylistyka zaskakuje swoimi cechami, a unikalna linia nadwozia zapada w pamięć i wyróżnia ten samochód z grona innych SUV-ów. Charakterystyczny grill, podzielone światła przednie i chromowane wstawki budują masywność Eclipse Crossa, zaś zgrabnie opadająca linia dachu dodaje sportowego sznytu. Wszystko to można oczywiście przyprawić ciekawymi kolorami, które dodatkowo podkreślają wyeksponowane przetłoczenia w nadwoziu.

Uniwersalny w każdym calu

W tego typu samochodzie kluczową kwestią jest praktyczność i uniwersalność. A na to tutaj narzekać nie możemy. Duży bagażnik pozwala na komfortowe zapakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy, a przestronne wnętrze pomieści komplet pasażerów. Mitsubishi Eclipse Cross rozpieszcza też wyposażeniem. W standardzie dostajemy tutaj szereg elementów, dzięki którym podróżowanie jest przyjemne i bezpieczne. Podgrzewane fotele, dobre multimedia czy klimatyzacja automatyczna to tutaj standard.

Ekologicznie

Największą zaletą Mistubishi Eclipse Cross jest napęd - czyli hybryda pług-in, oferująca dużą moc i świetne osiągi. A to nie jest koniec jej możliwości. Na samym prądzie przejedziemy nawet 55 kilometrów. Tym samym regularnie ładując auto możemy zapomnieć o wizytach na stacji paliw podczas typowo miejskiej jazdy. W trasie z kolei otrzymujemy do 600 kilometrów zasięgu, co pozwala na komfortowe podróżowanie na długim dystansie. W trudnych warunkach do gry wchodzi z kolei napęd 4x4 Super All Wheel Control, który czerpie z rajdowego doświadczenia marki.

Auto w twoim telefonie

Mitsubishi rozpieszcza też fanów nowych technologii. Eclipse Cross jest do naszej dyspozycji w każdej chwili - dostęp do samochodu z aplikacji mobilnej ułatwia sterowanie poszczególnymi funkcjami i daje wgląd w stan auta. Dzięki temu zawsze wiemy ile mamy paliwa, czy auto na pewno jest zamknięte, a szereg funkcji załączymy nie ruszając się z domu. Sprawia to, że na przykład rano możemy wsiąść do ciepłego samochodu, a ładowanie baterii wyłączyć w określonym momencie.

Mitsubishi wie jak przyciągnąć klientów

Nowy Eclipse Cross dostępny jest w bardzo atrakcyjnej ofercie finansowej Lease&Go. Miesięczna rata może wynosić tutaj tylko 2158 złotych netto, co jest świetną propozycją dla przedsiębiorców. Do tego Mitsubishi oferuje też atrakcyjny rabat, sięgający 25 000 złotych. Warto dodać, że o serwis martwić się nie trzeba. Standardowa gwarancja trwa 5 lat, zaś bateria jest objęta ośmioletnim okresem ochronnym.

REDAKCJA