MATERIAŁ PROMOCYJNY

Bestseller w nowej odsłonie. To auto kochają Europejczycy

Trudno o lepszą reklamę, niż twarde wyniki sprzedaży. To najpopularniejszy Volkswagen, nie tylko w Polsce, ale również na Starym Kontynencie. Zdetronizował takie klasyki marki, jak Golfa i Tiguana. Sprawdzamy ofertę.

Więcej światła

Nie zmieniły się gabaryty T-Roca. Auto ma wciąż niespełna 424 cm długości, 182 szerokości i 158 wysokości. Rozstaw osi wynosi 259 cm. Rozmiarami odpowiada klasie kompaktowej sprzed kilku lat. To jeden z największych crossoverów w swoim segmencie. Obecnie uchodzi za jeden z najnowocześniejszych, bowiem w przednich reflektorach możemy umieścić technologię IQ.Light. To adaptacyjne światła dopasowujące szerokość i długość strumienia do aktualnych warunków drogowych. Między nimi znajduje się efektowny, diodowy pas.

Więcej bezpieczeństwa

Zmodernizowany T-Roc ma mocno rozszerzony zestaw aktywnych systemów bezpieczeństwa. Należy do nich adaptacyjny tempomat działający do 210 km/h i dopasowujący się do ograniczeń prędkości oraz komunikatów z nawigacji. Asystent utrzymania auta w pasie ruchu ingeruje w kierownicę, aby auto znajdowało się pomiędzy liniami rozdzielającymi pasy. Technologia wesprze też kierowcę w parkowaniu równolegle i prostopadle tyłem. Front Assist został rozszerzony o wykrywanie pieszych i rowerzystów. W razie braku reakcji kierowcy, w trybie automatycznym uruchomi hamulce, minimalizując skutki ewentualnej kolizji.

Więcej gadżetów

T-Roc stał się jeszcze bardziej cyfrowy. Przed oczami kierowcy umieszczono zestaw cyfrowych zegarów o przekątnej 8 lub 10,25. Kierownica jest teraz pojemnościowa i wyposażono ją między innymi w przyciski zawiadujące aktywnym tempomatem. Ekran multimedialny może mieć aż 9,2 cala, w zależności od wybranej opcji. Działa szybko i responsywnie, ma przejrzyste menu, a także wiele przydatnych funkcji. Łączy się z internetem, co dodaje w nawigacji możliwość mierzenia aktualnego natężenia ruchu i optymalizacji trasy. Warto go uzupełnić wydajnym nagłośnieniem Beats Audio o mocy 300 W.

Więcej jakości

T-Roc jest pełnoprawnym autem dla 4-osobowej rodziny. Spory rozstaw osi gwarantuje dużo przestrzeni w dwóch rzędach. Fotele zostały odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu zapewniają skuteczne trzymanie boczne w zakrętach i wygodę na autostradowych odcinkach. Kierowca może korzystać z opcjonalnego masażu. Nie możemy zapominać o bagażniku, którego pojemność wersji z napędem na przednią oś wynosi 445l. Po złożeniu asymetrycznego oparcia kanapy, możliwości przewozowe rosną do 1290l. Przy napędzie 4Motion przestrzeń ładunkowa zmniejszy się o 53 litry.

Więcej komfortu

Z uwagi na wykorzystane technologie, Volkswagenem podróżuje się wygodnie. Dodatkowo, możemy liczyć na szereg dopracowanych jednostek napędowych. Na szczycie gamy benzynowej znajduje się 2.0 TSI o mocy 300 KM. Występuje tylko z DSG i systemem 4Motion. Do setki przyspiesza w 4,9 sekundy i rozpędza się do 250 km/h. Wysokoprężny 2.0 TDI generuje 150 KM i zużywa w cyklu średnim 4,9 l. Bestsellerowy model zyskał też wyjątkową ofertę. W ramach raty w leasingu "Jak Abonament" dostępny jest już od 895 zł netto miesięcznie.


Copyright © Gazeta.pl Sp. Z O.O.