Bestsellerowe modele na wyciągnięcie ręki. Tego się nie spodziewałeś!

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe

Bestsellerowe modele na wyciągnięcie ręki. Tego się nie spodziewałeś!
Kłopot z dostępnością części sprawił, że na nowe auta trzeba czekać długimi miesiącami. Z problemem mierzy się właściwie każdy producent. Są jednak firmy, w których znajdziemy samochody dostępne niemal od ręki. Wystarczy spełnić formalności drogą internetową, wybrać pożądany model, by po kilku tygodniach wymarzony egzemplarz stanął pod domem. Jak to możliwe? Prześwietlamy ofertę.

Krótka droga

Zasada działania programu najmu dla przedsiębiorcy lub klienta prywatnego jest bardzo prosta. Określamy segment i budżet, by po chwili wyświetliło się na ekranie mnóstwo dostępnych od ręki samochodów. Wniosek składamy online i tą samą drogą otrzymujemy decyzję. Po podpisaniu umowy, auto zostanie dostarczone pod wskazany adres lub do najbliższego salonu. W jednej racie może zawierać się ubezpieczenie, dwa komplety opon, pełna opieka serwisowa, a także auto zastępcze i dostęp do panelu z bieżącymi kosztami.

Mercedes C 200

Pierwsza generacja najmniejszej limuzyny Mercedesa (W201) pojawiła się w 1982 i od razu osiągnęła spektakularny sukces. Najnowsze wcielenie występuje jako reprezentacyjna limuzyna i funkcjonalne, rodzinne kombi. W obu wersjach długość wynosi 275, a rozstaw osi 286 cm. W przednich reflektorach mogą pracować matrycowe, adaptacyjne światła LED. Wybraną przez nas wersję C 200 napędza benzynowy silnik o mocy aż 204 KM. Auto przyspiesza do setki w zaledwie 7,5 s i dysponuje automatyczną skrzynią biegów. Wybierając 3-letni najem dla przedsiębiorców z wkładem własnym na poziomie 15 tys. zł, miesięczna rata wyniesie 2213 zł netto.

Renault Megane 1.5 Blue dCi

Pierwsza generacja Megane pojawiła się w połowie lat 90. i w udany sposób zastąpiła model 19. Czwarte wcielenie wprowadziło koncern na nowe tory. Odświeżona stylizacja stała się inspiracją podczas projektowania pozostałych samochodów w gamie. Rodzinny Grandtour może pochwalić się bagażnikiem o pojemności 580 litrów. System Easy Break ułatwia powiększenie przestrzeni bagażowej poprzez odblokowanie zamków asymetrycznego oparcia. W ten sposób w kilka sekund uzyskujemy dostęp do 1695 l. Z dieslem jest wyjątkowo oszczędna i praktyczna. Do tego dostępna w niskiej racie – 1527 zł netto przy wkładzie własnym rzędu 8,5 tys. zł.

Range Rover Velar P250

Velar wygląda jak facet w garniturze szytym na miarę przez najlepszego, włoskiego krawca. A przecież to auto z brytyjskim rodowodem. Rzuca rękawice BMW X6 i Mercedesowi GLE Coupe, ale na tle swych konkurentów wygląda jak jeżdżąca stacja kosmiczna. Przedstawia się muskularnie i jednocześnie wytwornie. Co ciekawe, ma ponad 4,8 metra długości i 2 szerokości. Z benzynowym silnikiem o mocy 250 KM zapewnia bardzo dobre osiągi przy umiarkowanym spalaniu. Wyróżnia się też ceną. Zakładając wkład własny na poziomie 15 tysięcy zł, możemy użytkować SUV-a już za 3509 zł netto miesięcznie.

Ford Kuga 2.5 HEV

Wybierając SUV-a, oczekujemy nie tylko wygody, lecz również wysokiego poziomu bezpieczeństwa. To gwarantują pewne właściwości jezdne, wydajne jednostki napędy i systemy. Tych akurat nie brakuje w nowoczesnym Fordzie. Auto zdobyło pięć gwiazdek w wymagających testach Euro NCAP. Pośród jednostek napędowych, znajdziemy zarówno klasyczne warianty benzynowe i wysokoprężne, jak również miękkie hybrydy oraz elektryczno-benzynowy tandem z możliwością ładowania z gniazdka. Wersja z klasyczną hybrydą dostępna jest już za 1353 zł netto miesięcznie przy wkładzie własnym na poziomie 10 tysięcy zł.


Citroen C3 1.2 PureTech

Auto do miasta wcale nie musi być nudne. Niespełna 4-metrowy Citroen oferuje sporo przestrzeni w kabinie i wyrazisty design. Przy okazji, jest bardzo komfortowym przedstawicielem segmentu B. Można go swobodnie konfigurować, a gumowe nakładki na drzwiach chronią przed parkingowym uszkodzeniami. Pod maską znajdziemy doceniony przez mechaników silnik 1.2 o mocy 86 KM. Wolnossąca konstrukcja jest długowieczna i oszczędna. Decydując się na opcję dla przedsiębiorców i wkład własny w wysokości 6,5 tysiąca zł, C3 jest dostępny już za 927 zł netto miesięcznie

Hyundai i30 1.5 DPI

Kompaktowy Hyundai jest jednym z najjaśniejszych punktów segmentu kompaktowego. Wyraziście zaprojektowane nadwozie ma 434 cm długości, 179,5 szerokości i 145,5 wysokości. Atrakcyjnie narysowaną karoserię można osadzić na 18-calowych obręczach ze stopów lekkich i wyposażyć w pełni diodowe, bardzo wydajne reflektory. W codziennej eksploatacji, znacznie lepiej sprawdzi się bazowy wariant z wolnossącym i pancernym 1.5 DPI o mocy 110 KM. W przypadku 3-letniego najmu i wpłaty własnej w wysokości 7 tysięcy zł, możemy użytkować azjatyckie auto za 854 zł netto miesięcznie.

REDAKCJA