MATERIAŁ PROMOCYJNY

BMW i4: udany mariaż wydajnego napędu, dynamiki, funkcjonalności i komfortu

i4 to ważny krok w drodze BMW do elektryfikacji. Nazywany bywa najładniejszym elektrykiem na rynku. Łączy elegancję ze sportowymi aspiracjami. Już podstawowe warianty zapewniają świetne osiągi i satysfakcjonujące przyspieszenie, a topowa wersja M50 osiąga „setkę” w jedyne 3,9 sekundy. Duży zasięg i pełnowymiarowe miejsca dla pięciu dorosłych osób czynią i4 samochodem bardzo uniwersalnym. Ponadto teraz model dostępny jest w wyjątkowym leasingu 101%.

Auto dla koneserów płynnej jazdy

W ramach rodziny i4 dostępne są trzy warianty: eDrive35 o mocy 286 KM i 400 Nm, eDrive40 o mocy 340 KM i 430 Nm oraz wspomniane już M50 o mocy 544 KM i 795 Nm. Każdy z nich wpisuje się świetnie w hasło, z którego bawarska marka znana jest od lat: radość z jazdy! Wyróżniają się znakomitym prowadzeniem, szybkimi reakcjami i bardzo dobrą dynamiką. Pozycja kierowcy jest bardzo stabilna i komfortowa, a kierownica od pierwszego dotyku doskonale dopasowuje się do rąk. Opcjonalnie dostępny system IconicSounds Electric generuje wewnątrz pojazdu dopracowane tło dźwiękowe pracy napędu. i4 to również bezproblemowe ładowanie: w trasie w jedyne 31 minut od 10 do 80% pojemności całkowitej. Teraz możesz przekonać się na własnej skórze, jakie możliwości oferuje ten model BMW. Wypełnij formularz i umów się na jazdę próbną w dogodnym dla ciebie terminie!


Wnętrze silnie zorientowane na człowieka

Deska rozdzielcza jest płaska i prosta, a ulokowane w jej obszarze funkcjonalności wygodne w użyciu. Design kokpitu nadaje sylwetce sportowy i dynamiczny charakter. Przestrzeń przynależną do kierowcy wyraźnie oddzielono od siedzenia pasażera wysoką konsolą środkową. Wyświetlacz wskaźników i wyświetlacz centralny są połączone w dużych rozmiarów ekran, który zagięty jest tak, aby dawać kierowcy jak najlepszy komfort odczytów. Miejsce nad głową i pod nogami pozwala na komfortową podróż nie tylko dla kierowcy i pasażera z przodu, ale też osób siedzących na tylnej kanapie. Duży jak na coupé bagażnik oferuje 470 litrów pojemności, które po złożeniu siedzeń można powiększyć do 1290 litrów.


Wzornictwo wysokich lotów: sport i aerodynamika

Już na pierwszy rzut oka i4 zwraca uwagę charakterystyczną linią boczną, sportowym tyłem i dużym masywnym grillem. Pionowo posadowione nerki wyraźnie wystają z przedniego zderzaka, grając pierwsze skrzypce w efektownym designie przodu. Długi rozstaw osi, krótkie zwisy oraz opływowa i miękka linia dachu składają się na całokształt, który wyraża sportowe aspiracje auta. W wersji M50 coupé wyposażone jest w pakiet Performance. To między innymi karbonowa atrapa chłodnicy, tylny spojler i dyfuzor. Uwagę zwracają też bikolorowe frezowane obręcze kół w rozmiarze 20 cali.

Materiał promocyjny marki BMW