MATERIAŁ PROMOCYJNY

BMW i5 – piękna limuzyna klasy premium. To przełom w historii motoryzacji!

BMW w maju tego roku zaprezentowało po raz pierwszy w historii całkowicie elektryczną odmianę Serii 5, która była dotychczas liderem w segmencie biznesowych limuzyn klasy premium. Na radość z jazdy nowym i5 składa się co najmniej kilka elementów. Można się o tym przekonać, zapisując się na jazdę próbną w jednym z salonów bawarskiej marki! Co więcej, nowe BMW i5 dostępne jest w leasingu od 101%!

Imponujące osiągi i wygodne ładowanie

BMW i5 eDrive40 to samochód elektryczny o świetnych osiągach – jego moc to 250 kW (340 KM), a do 100 km/h przyspiesza w jedyne 6,0 s. Sportowy duch tego modelu został odzwierciedlony w sylwetce samochodu, która charakteryzuje się drapieżnym designem. Radość z jazdy BMW i5 płynie z elektrycznego przyspieszenia, dużego zasięgu, komfortowego i prostego ładowania, a także licznych innowacji technologicznych, w które został wyposażony ten model.

Nowoczesny design z odważnym sznytem

BMW i5 wyróżnia się na każdej drodze i w każdych okolicznościach. Sylwetka auta to synonim sportowej elegancji. Jego wyraziste kontury zostały podkreślone białym światłem, które wita pasażerów również podczas wsiadania i wysiadania. Szklany dach panoramiczny sprawia, że wewnątrz samochodu panuje atmosfera przestronności, a zarazem luksusu. To co sprawia, że ten model jest wyjątkowy, to wnętrze, które zostało wykonane w całości z wegańskich materiałów.

Funkcjonalne wnętrze pełne interaktywności

W centrum dowodzenia nowego i5 znajduje się cyfrowy zestaw wskaźników, na który składają się dwa wyświetlacze o przekątnych: 12,3 (ekran kierowcy) i 14,9 cala (ekran dotykowy systemu iDrive 8.5). Opcjonalnie na całej szerokości deski rozdzielczej rozciąga się Interaction Bar z dotykowymi panelami sterowania. Specjalnie zaprojektowany system audio Bowers&Wilkins zapewnia jakość dźwięku na najwyższym poziomie. 

Materiał promocyjny marki BMW

Copyright © Agora SA