MATERIAŁ PROMOCYJNY

BMW iX to rewolucyjny SUV z przyszłości. W niesamowity sposób łączy kilka światów

BMW po raz kolejny podnosi poprzeczkę i wyznacza najwyższe standardy w segmencie, który stworzyło. Model iX to samochód, który wygląda jakby przyjechał do nas z przyszłości. Oferuje szereg zaawansowanych technologii, które w następnych latach będą inspirować konkurencję. BMW iX to przedstawiciel segmentu SAV, który łączy w sobie kilka różnych światów - nowoczesny design, luksusowe i komfortowe wnętrze, a także sportowe osiągi dostarczane przez wydajne silniki elektryczne. To wszystko spięte wspólną klamrą w absolutnej ciszy lub akompaniamencie muzyki niczym z ekskluzywnej sali koncertowej. Codzienna jazda i dalekie podróże biznesowe jeszcze nigdy nie były tak przyjemne. Ten wyjątkowy model z Edycji Sport kupisz w specjalnej ofercie z ratą 1850 zł netto/mies.

Podróż klasą biznes

Już pierwszy kontakt z wnętrzem BMW iX przywołuje skojarzenia z luksusowymi miejscami przeznaczonymi do relaksu. Wystrój wnętrza został ograniczony do najbardziej potrzebnych urządzeń, a kierowca i pasażerowie są otoczeni materiałami najwyższej jakości, które przypominają luksusowe meble zaprojektowane przez najlepszych projektantów. Wystarczy rozsiąść się w wygodnych fotelach lub tylnej kanapie, a zawieszony kokpit i brak centralnego tunelu z tyłu potęguje wrażenie przestronności. Pasażerowie mogą podziwiać niebo poprzez największy dach panoramiczny, jaki kiedykolwiek zamontowano w modelu BMW.


Rozrywka najwyższej klasy

Kontroler iDrive o wyglądzie szkła otoczony szlachetnym drewnem zajmuje centralne miejsce i tradycyjnie służy do zarządzania rozrywką na pokładzie samochodu. Po raz pierwszy w BMW zainstalowano ogromny zakrzywiony ekran, łączący wyświetlacz informacyjny o przekątnej 12,3 cali z wyświetlaczem centralnym o przekątnej 14,9 cali. Całość wygląda niczym cyfrowa scena zawieszona w powietrzu. Dźwięk na pokładzie dostarcza specjalnie zaprojektowany system audio od Bowers&Wilkins. Dodatkowe głośniki 3D umieszczono nawet w zagłówkach tylnych foteli, żeby zapewnić maksymalne wrażenia akustyczne. Multimedialne centrum sterowania jest stale połączone z internetem za pośrednictwem technologii 5G.


Technologia, która dba o Twoje bezpieczeństwo

BMW iX jest naszpikowane nowoczesnymi kamerami i radami czuwającymi nad bezpieczeństwem. Bogaty pakiet systemów wspomagających kierowcę zawiera asystenta kierowania i prowadzenia po pasie ruchu z rozszerzonymi funkcjami, asystenta zatrzymania awaryjnego, a także asystenta omijania oraz utrzymania pasa ruchu z aktywną ochroną przed kolizją boczną. Nawet podczas parkowania inteligentne systemy BMW wspomagają bezpieczeństwo prezentując otoczenie pojazdu w rzucie trójwymiarowym.


Osiągi godne sportowych modeli

BMW iX to przedstawiciel segmentu SAV, doskonale łącząc wygodę luksusowego SUV-a z osiągami sportowego samochodu. Futurystyczna bryła została oszlifowana niczym diament przez projektantów niemieckiej marki. Dowodem na to jest bezkonkurencyjny współczynnik Cx 0,25, spotykany do tej pory wyłącznie w sportowych samochodach.

Już podstawowy wariant xDrive40 oferuje 326 KM i przyspieszenie do „setki” w 6,1 sekundy. Bardziej wymagający kierowcy docenią wersję xDrive50 dysponującą mocą 523 KM i gigantycznym momentem obrotowym. Dzięki temu samochód przyspiesza od 0 do 100 km/h w 4,6 sekundy. Najwyższy stopień połączenia luksusu i osiągów to wersja M60 oferująca 619 KM i 1100 Nm. Futurystyczne BMW dosłownie katapultuje się do 100 k/h w 3,8 sekundy.Błyskawiczne ładowanie i niespotykany zasięg

Podstawowe BMW iX xDrive40 oferuje aż 426 km zasięgu. To idealna wartość do codziennego poruszania się po mieście i sporadycznych podróży biznesowych na dłuższych dystansach. Wersja xDrive50 sprawdzi się doskonale jako ekskluzywne narzędzie do podróży biznesowych na długich dystansach. Możliwość ładowania prądem stałym (DC) o wartości 195 kW sprawia, że postój na stacjach superszybkiego ładowania może potrwać zaledwie 6 minut!

Wszystko w jednej karcie

Dodatkowym ułatwieniem podczas korzystania z BMW iX jest specjalna karta BMW Charging, która jest kluczem do tysięcy szybkich ładowarek na terenie całej Europy. Taryfa Active pozwala korzystać z miejsc do ładowania na bardzo atrakcyjnych warunkach. Dodatkowo kierowca otrzyma przez rok bezpłatny pakiet IONITY Plus, który umożliwia ultraszybkie ładowanie z wielu stacji ładowania IONITY High Power Charging. Pozostaje tylko wsiadać za kierownicę, cieszyć się ciszą i podróżować w luksusowych warunkach.


Materiał promocyjny marki BMW

Copyright © Gazeta.pl Sp. Z O.O.