MATERIAŁ PROMOCYJNY

BMW pokazało auta z trzech różnych światów. Łączą je wspólne cechy

BMW przygotowało dla swoich klientów trzy propozycje z zupełnie różnych światów, ale wszystkie modele łączy wiele wspólnych cech. Wyjątkowa stylizacja łączy się z najwyższym komfortem, a pod maską skrywają silniki, które zachwycają osiągami. Bez względu na wybór, każdy z tych modeli jest ukierunkowany na dostarczanie maksymalnej przyjemności z jazdy. Niezależnie czy pod maską pracuje silnik benzynowy, diesel czy jednostka elektryczna.

BMW X3 – komfort i rozrywka na pierwszym miejscu

BMW X3 to idealny samochód do codziennej jazdy po mieście oraz weekendowych wypadów poza asfaltowe szlaki. Luksusowe wnętrze zaprojektowano z myślą o komforcie kierowcy i pasażerów. Już w standardzie X3 jest wyposażone w wygodne fotele Sensatec, umożliwiające m.in. ustawienie długości siedziska. Wyższe podparcia boczne i oparcia gwarantują wysoką ergonomię jazdy. O najwyższy poziom rozrywki na pokładzie zadba duży wyświetlacz systemu multimedialnego (10,25 lub 12 cali) oraz cyfrowa deska rozdzielcza.


BMW X3 – przyjemność z jazdy w standardzie

Oferta jednostek napędowych spełni oczekiwania wszystkich klientów. Pod maską BMW X3 mogą pracować 2-litrowe silniki benzynowe lub wysokoprężne z serii BMW TwinPower Turbo. Oferują dynamiczne osiągi i dużo przyjemności z jazdy. W ofercie jest dostępna wersja hybrydowa plug-in. BMW X3 opcjonalnie można wyposażyć w legendarny napęd xDrive, który adaptacyjnie i płynnie rozdziela napęd pomiędzy koła przednie i tylne. Kierowca ma poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Wrażenia z jazdy dopełnia adaptacyjny sportowy układ kierowniczy z funkcją Servotronic oraz 8-stopniowa sportowa skrzynia Steptronic. Oba rozwiązania mocno akcentują sportowy pierwiastek.


BMW Serii 5 – sportowa klasa biznes

BMW Serii 5 spełnia wymagania klientów poszukujących klasycznej limuzyny oferującej sportowy styl i komfort klasy biznes. BMW Serii 5 to samochód kompletny. Sprawdzi się na codziennych trasach oraz w dalekich podróżach biznesowych. Klienci mogą wybierać od oszczędnego, 4-cylindrowego silnika wysokoprężnego, aż po wysokoobrotowy i elastyczny 6-cylindrowy silnik benzynowy, a także napęd hybrydowy plug-in, który łączny mocny silnik spalinowy z napędem elektrycznym eDrive. Adaptacyjny układ jezdny, zintegrowany aktywny układ kierowniczy oraz inteligentny napęd na wszystkie koła xDrive zapewnią optymalną trakcję i maksymalną radość z jazdy w każdych warunkach.


BMW iX – niepowtarzalny SAV z napędem elektrycznym

BMW iX to przedstawiciel segmentu SAV (Sports Activity Vehicle) o niepowtarzalnym kształcie nadwozia, które skrywa równie wyjątkowo stylizowane wnętrze. Po raz pierwszy BMW ukryło w powierzchni nadwozia klamki. Dzięki temu udało się osiągnąć wybitny współczynnik oporu powietrza na poziomie 0,25. Rozwiązania przełożyły się na zasięg elektrycznego samochodu – iX przejedzie nawet 630 km na jednym ładowaniu. W zależności od wybranej wersji, oferuje 523 KM maksymalnej mocy. oraz przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,6 sekundy. Dla najbardziej wymagających klientów przygotowano wersję iX M60 (619 KM, 0-100 km/h w 3,9 s). Dzięki obsłudze stacji super szybkiego ładowania (DC, 200 kW), już w 6 minut całkowicie naładujemy wariant xDrive50.