MATERIAŁ PROMOCYJNY

BMW serii 5 – piękna limuzyna klasy premium. To przełom w historii motoryzacji!

Bawarski gigant po raz kolejny zaskoczył rynek i zaprezentował dopracowany do perfekcji model serii 5, w którym można znaleźć ekonomiczny silnik, sportowy sznyt oraz najnowocześniejsze technologie. Co więcej, luksusowe BMW serii 5 dostępne jest w atrakcyjnej ofercie! Zapytaj o szczegóły.

Imponujące osiągi

BMW serii 5 to samochód o świetnych osiągach – jego moc to 153 kW (340 KM), a do 100 km/h przyspiesza w 8,1 s. Sportowy duch tego modelu został odzwierciedlony w sylwetce samochodu, która charakteryzuje się drapieżnym designem. Radość z jazdy BMW serii 5 płynie ze sportowego przyspieszenia, które dostarcza sportowych wrażeń. Ten model został wyposażony z ekonomiczny silnik spalinowy, co czyni go idealnym towarzyszem długich podróży.

Nowoczesny design z odważnym sznytem

Nowe BMW serii 5 wyróżnia się na każdej drodze i w każdych okolicznościach. Sylwetka auta to synonim sportowej elegancji. Drapieżne kontury, podświetlana atrapa chłodnicy oraz dywan świetlny to elementy, które zdecydowanie przyciągają spojrzenie. Szklany dach panoramiczny sprawia, że wewnątrz samochodu panuje atmosfera przestronności, dzięki czemu każdy z pasażerów może cieszyć się komfortową jazdą. To co sprawia, że ten model jest wyjątkowy, to wnętrze, które zostało wykonane bez użycia produktów pochodzenia zwierzęcego.

Funkcjonalne wnętrze pełne interaktywności

W centrum dowodzenia nowego BMW znajduje się innowacyjny panel interakcji, na którym można obsługiwać wszystkie funkcje. Ponadto, ekran umożliwia streaming serialu lub filmu, a także możliwość skorzystania z szerokiej gamy gier wideo dostępnych w bibliotece AirConsole. Podróż umila pasażerom zestaw głośników Hi-Fi Harman Kardon, który wypełnia świetnej jakości dźwiękiem całe wnętrze samochodu. To zaawansowane technologicznie cacko może być Twoje już od 1.900 zł/miesięcznie - zapytaj o indywidualną ofertę doradcy!

Materiał promocyjny marki BMW

Copyright © Agora SA