MATERIAŁ PROMOCYJNY

Boom na włoskie SUV-y właśnie się zaczął. Obok tych propozycji nie przejdziesz obojętnie

Wrzesień w salonach Alfy Romeo to czas SUV-ów. Co sprawia, że te modele schodzą jak na pniu? To m.in. 5 lat gwarancji w standardzie na wszystkie modele i wyjątkowa oferta dla firm - leasing 101%.

Doskonała oferta

Szukasz nietuzinkowego samochodu, który będzie praktyczny, doskonały w prowadzeniu oraz o wyjątkowym wyglądzie? Powinieneś przyjrzeć się ofercie Alfy Romeo! Wrzesień należy do modeli Tonale oraz Stelvio. Co wyjątkowego jest w tej ofercie? Przede wszystkim niezwykle atrakcyjna forma finansowania w postaci leasingu 101 proc. dla firm. Takie oprocentowanie jest dziś na rynku wręcz bezkonkurencyjne. Co więcej, wszystkie modele objęte są 5-letnią gwarancją producenta. Który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb?

Alfa Romeo Stelvio

Stelvio to SUV, który swoim wyglądem skradł serca wielu kierowców, nie tylko fanów włoskiej motoryzacji. Jest praktyczny i funkcjonalny. Wyposażony w silnik o mocy 280 KM oraz napęd na cztery koła Q4, gwarantuje niezwykłą przyjemność z jazdy. Długa autostrada czy wąskie i kręte nitki asfaltowe – włoski SUV odnajduje się świetnie w każdej sytuacji, a charakter samochodu dostosujemy, korzystając z trzech różnych trybów jazdy, dobrze znanym fanom marki, jako system DNA. Kierowca ma do dyspozycji nowoczesny, cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 12,3 cala oraz doskonały system multimedialny. Łączność ze smartfonem zapewniają interfejsy Apple CarPlay oraz Android Auto. Nowe reflektory Matrix Full LED nie tylko gwarantują doskonałą widoczność w nocy, ale także zwiększają atrakcyjność samochodu. To zasługa niezwykle gustownych świateł do jazdy dziennej, które doskonale wpisują się w charakter Alfy Romeo.

Alfa Romeo Tonale

Tonale to długo wyczekiwany kompaktowy SUV włoskiej marki. Urzeka swoim niebanalnym stylem i atrakcyjnym wyglądem. To również pierwszy hybrydowy i zelektryfikowany SUV marki Alfa Romeo. Nowoczesne podejście do napędu potwierdza obecność w gamie miękkich hybryd oraz wersji PHEV ładowanej z gniazdka. Ta druga rozwija 280 KM oraz zapewnia napęd na cztery koła Q4. Dzięki dużemu akumulatorowi, zasięg na samym prądzie może wynosić aż 82 kilometry, a silnik spalinowy rozszerza go nawet do 600 kilometrów. Alfa Romeo słynie ze znakomitego prowadzenia, a Tonale podtrzymuje tę tradycję. Bezpośredni i precyzyjny układ kierowniczy sprawia, że to auto prowadzi się jak po sznurku. Na pokładzie nie zabrakło nowoczesnych technologii, które podnoszą komfort podróżowania oraz czuwają nad bezpieczeństwem podróżujących. Kierowca otrzymuje przejrzysty dostęp do parametrów jazdy za pośrednictwem cyfrowego zestawu wskaźników z ekranem o przekątnej 12,3 cala.

Materiał promocyjny marki Alfa Romeo