MATERIAŁ PROMOCYJNY

Cena, możliwości, niezawodność - tutaj zagrało wszystko. To jest game changer

Renault Express Van to samochód odpowiadający potrzebom profesjonalistów, którzy w swojej pracy muszą być mobilni. Zobacz, jak wiele wymagań może spełnić jeden model.

Wnętrze bije rekordy

Istotnym parametrem samochodu dostawczego jest nie tylko pojemność jego kabiny, ale także możliwość wygodnego załadunku. Renault Express Van ma to i to. 3,3 m3 pojemności przestrzeni załadunkowej z możliwością rozszerzenia nawet do 3,7 m3 dzięki składanemu fotelowi pasażera i odchylanej przegrodzie. Asymetryczne, tylne drzwi, które są otwierane pod kątem 180 stopni. Nie można zapomnieć o rekordowej szerokości otworu bocznego wynosząca 716 mm. Na pokład możemy zabrać przedmioty o długości 1,91 metra przy pełnej przegrodzie, a po jej otwarciu i złożeniu fotela pasażera, możemy przewieźć elementy mierzące nawet 2,36 m długości. Te parametry przekładają się wprost na ogromne możliwości samochodu, a do tego pozwalają na wygodne pakowanie i rozpakowywanie.

Dostosowany do twoich potrzeb

Jesteś mechanikiem i marzysz o mobilnym warsztacie? A może prowadzisz własny sklep spożywczy i szukasz idealnego rozwiązania do przewozu świeżych produktów? Niezależnie od branży i specyfiki Twojego biznesu, Express Van jest gotowy, by odpowiadać twoim potrzebom. Wybierz wersję z zabudową chłodniczą, która zagwarantuje optymalne warunki dla przewozu owoców i warzyw. Dla mechaników dostępne są wersje wyposażone w narzędziownie, tworząc mobilny warsztat gotów do działania w każdych warunkach. Potrzebujesz czegoś innego? Żaden problem. Renault współpracuje z lokalną siecią wykonawców zabudów, którzy są autoryzowanymi partnerami marki. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każda modyfikacja jest wykonana z najwyższą precyzją i dbałością o szczegóły, zgodnie z wymogami i specyfikacją dla danej branży.

Skonfiguruj tak jak chcesz

Swojego Renault Express Vana możesz skonfigurować w taki sposób, aby miał tylko niezbędne dla ciebie elementy wyposażenia. Kwota konfiguracji rozpoczyna się od 69 900 zł netto, co jest świetnym poziomem wyjściowym. W standardzie otrzymujemy m.in. światła do jazdy dziennej w technologii LED, klimatyzację manualną czy radio Connect R&Go z łącznością Bluetooth®. Dalej możemy przebierać w 15 pakietach, których ceny zaczynają się już od 600 zł. Oprócz pakietów mamy do dyspozycji także kilkadziesiąt opcji, które możemy pojedynczo dodawać do naszego pojazdu. Dzięki temu możemy mieć pewność, że na pokładzie naszego pojazdu znajdują się dokładnie te udogodnienia, których potrzebujemy. Warto zwrócić uwagę na System Rear View Assist z cyfrowym ekranem zamontowanym w miejscu wstecznego lusterka, który wyświetla obraz zza samochodu. Auto możemy także doposażyć m.in. w podgrzewane siedzenia, systemy wspierające kierowcę czy nowoczesne multimedia z nawigacją.

Materiał promocyjny marki Renault