MATERIAŁ PROMOCYJNY

Dopracowany crossover, który inspiruje do odkrywania nowych możliwości. Znika z salonów!

O modelu Mokka śmiało powiedzieć można, że odważnie wyznacza trendy i kreuje nową motoryzacyjną rzeczywistość. Nowoczesny elektryk cieszy dynamiką jazdy i zachwyca innowacyjnym designem. Mokka Electric jest doceniana przede wszystkim z uwagi na niebanalną stylistykę, zaawansowany technologicznie układ napędowy i przestronne wnętrze.

Progresywne wzornictwo: prawdziwa gwiazda na drodze

Mokka Electric zwraca uwagę jak mało który model. Z przodu wzrok przyciąga od razu Opel Vizor, który spaja szereg innowacyjnych technologicznie rozwiązań w jednym panelu. Możliwość doboru koloru dachu i maski pozwala na stworzenie indywidualnego wyglądu, który efektownie dopełnią stylowe felgi ze stopów metali lekkich. Sylwetka auta emanuje śmiałością, a detale wyróżniają się nowatorskimi akcentami.


Komfortowe wnętrze: wygoda, przejrzystość, przestronność

Cyfrowe wnętrze jest zaawansowane technologicznie, a jednocześnie uproszczone i bardzo intuicyjnie w obsłudze. Deska rozdzielcza Opel Pure Panel skonstruowana została tak, aby do minimum ograniczyć wszelkie czynniki, które mogłyby rozproszyć kierowcę. Duży wybór wyjątkowych tkanin tapicerki, podsufitek i ozdobnych detali umożliwia stworzenie przestrzeni w pełni dopasowanej do konkretnych potrzeb i upodobań. Profilowane podgrzewane fotele przednie sprawiają, że Mokka zapewnia najwyższy wymiar komfortu nawet na dłuższych trasach.


Łączność nowej generacji: zawsze na czasie

O nowoczesny wymiar informacji i rozrywki dba funkcja projekcji ekranu smartfona Apple CarPlayTM1,2 i Android AutoTM1,2, bezprzewodowe odtwarzanie plików dźwiękowych przez Bluetooth®3 i, łatwo dostępne porty USB. Smartfona można doładować dzięki zintegrowanej ładowarce indukcyjnej, która chroni baterię telefonu przed uszkodzeniem w czasie jazdy po nierównej drodze.


Innowacje i bezpieczeństwo: szeroki katalog wsparcia

Mokka Electric operuje adaptacyjnymi nieoślepiającymi reflektorami matrycowymi w technologii LED Intelli-Lux, które gwarantują nienaganną widoczność w różnych sytuacjach na drodze. Kierowcę wspiera adaptacyjny tempomat, układ utrzymania na pasie ruchu (LKA), system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDW), układ automatycznego hamowania awaryjnego (AEB), zaawansowany układ wspomagania parkowania (APA) i panoramiczna kamera cofania 180°


Materiał promocyjny marki Opel

Copyright © Agora SA