MATERIAŁ PROMOCYJNY

Elektryzujące auto, które pokochasz za komfort i unikalny wygląd

Citroën ë-C4 X wyróżnia się swoim wyrazistym stylem oraz funkcjonalnym nadwoziem, które łączy w sobie cechy SUV-a oraz fastbacka. To samochód, od którego ciężko oderwać wzrok.

Niezrównany komfort podróżowania

Z nowym Citroënem ë-C4 X każda podróż staje się przyjemnością. To zasługa prawdziwego komfortu, na który składa się wiele oryginalnych rozwiązań. Na uwagę zasługuje duży jak na auto elektryczne bagażnik, który pomieści od 510 do nawet 1360 litrów. Szerokie i obszerne siedzenia wykończone są specjalną, wzmocnioną pianką o grubości 15 mm. Technologia ta sprawia, że wygodą można się wręcz rozkoszować. Zawieszenie wyposażone w nietypowe rozwiązanie, jakim są progresywne hydrauliczne ograniczniki, daje wrażenie podróżowania „latającym dywanem”, z którego słynie Citroën. W tym aucie nierówności na drodze przestają być zmorą.


Bezszelestna i oszczędna jazda

Citroën ë-C4 X świetnie sprawdzi się w codziennej miejskiej eksploatacji. Dzięki elektrycznemu napędowi przejedziemy buspasami i zaparkujemy za darmo w strefach płatnego parkowania. Jazda to czysta przyjemność, którą cechuje płynność pozbawiona szarpnięć oraz hałasu wydobywającego się spod maski. Dostępne dwa warianty silnika elektrycznego rozwijają 136 KM lub 156 KM, co pozwala żwawo pokonywać miejskie trasy. Dzięki płynnym kształtom nadwozia udało się osiągnąć zasięg wynoszący 360 km lub 420 km wg WLTP, bez konieczności instalowania bardzo ciężkiej baterii.


20 systemów, które pomagają kierowcy

Citroën ë-C4 X to prawdziwa gratka dla fanów nowych technologii. Może być wyposażony aż w 20 systemów wspierających kierowcę, które czynią jazdę wyjątkowo bezpieczną oraz wygodną. Kamera cofania z funkcją Top Rear Vision oferuje kąt widzenia wynoszący aż 180 stopni, a po zbliżeniu do przeszkody obraz zostanie automatycznie powiększony. Opcjonalny jest też zaawansowany system rozpoznawania znaków drogowych, który oprócz ograniczeń prędkości, rozpozna także znaki STOP czy zakazu wjazdu. To tylko namiastka technologii, która czyni codzienne podróże niezwykle łatwymi i przyjemnymi. Ten model dostępny jest już od 675 zł netto/miesięcznie lub w korzystnym leasingu 101%!


Materiał promocyjny marki Citroën