MATERIAŁ PROMOCYJNY

Ford dokonał niemożliwego. Połączył legendę z nowoczesnością

Ford postanowił połączyć ze sobą dwa żywioły tworząc model, który może poszczycić się najlepszymi cechami i nowoczesnymi technologiami. Mustang Mach-E zachował swoje sportowe DNA pielęgnowane od ponad pięciu dekad i zyskał zupełnie nową sylwetkę nadwozia, nie uznając kompromisów.

Podróż w pierwszej klasie

Wnętrze nowego Mustanga Mach-E zostało dopracowane w najmniejszych szczegółach. Dominuje w nim minimalistyczna, ale bardzo elegancka stylizacja, wykorzystująca materiały najwyższej jakości, jak na przykład tapicerka ze skóry ekologicznej z przeszyciami. Dokładne spasowanie elementów kabiny daje poczucie spokoju i harmonii. Wygląd kokpitu zaprojektowano w nawiązaniu do klasycznego Mustanga tak, by nie rozpraszać kierowcy, ale zapewnić mu maksymalną radość z jazdy. Kliknij, aby jeszcze lepiej poznać ofertę.

 


Topowe osiągi

Elektryczny Mustang Mach-E GT zapewnia niesamowite osiągi. Pod maską drzemie 487 KM mocy i 860 Nm momentu obrotowego przekazywanego niezależnie na przednią i tylną oś. Dzięki temu zwinny SUV przyspiesza od 0 do 100 km/h w piorunujące 3,7 sekundy!

 


Niezawodny napęd

Zaawansowany napęd elektryczny na wszystkie koła zwiększa możliwości jazdy w porównaniu z wersją napędzaną na tylną oś, która skupia się na dostarczaniu sportowych emocji. Dzięki zastosowaniu po oddzielnym silniku dla przedniej i tylnej osi, Mustang Mach-E poradzi sobie w każdych warunkach. Gdy zajdzie taka potrzeba, można wyjechać nim poza utwardzone szlaki. Ośnieżona droga pod górkę nie będzie problemem dla kierowcy.


Szybkie ładowanie

W zależności od wersji, Mustang Mach-E obsłuży także ładowarki prądu stałego o mocy 150 kW, które umożliwią doładowanie baterii na kolejne 119 km w zaledwie 10 minut. Takie rozwiązanie idealnie sprawdza się w przypadku krótkich postojów na autostradzie. Można zrobić szybką przerwę na posiłek lub kawę, a samochód w tym czasie naładuje się na dalszą trasę.


Zasięg do 600 km

Ford Mustang Mach-E jest dostępny z kilkoma typami baterii. Standardowa oferuje pojemność 70 kWh i zapewnia zasięg do 440 km, który spokojnie wystarczy do codziennych dojazdów do pracy oraz weekendowych wypadów poza miasto. Oprócz niej, w gamie producenta trafimy również na napędy elektryczne, cechujące się wartościami 75 i 91 kWh. Te pozwolą nawet na 600 km zasięgu drogowego wg norm WLTP. Dla najbardziej wymagających użytkowników jest dostępny akumulator o zwiększonej pojemności 98 kWh w odmianie Mach-E GT.