MATERIAŁ PROMOCYJNY

Ford znów skutecznie kusi klientów benefitami. Dodaje je do niezawodnych SUV-ów!

Kompaktowe SUV-y Forda znakomicie wpisały się w oczekiwania polskich klientów. Są solidne, świetnie wyposażone, a do tego oferują oryginalną stylistykę i wykończenie na wysokim poziomie. Teraz lista argumentów, które przemawiają za ich zakupem jest jeszcze dłuższa, bo do modeli Puma oraz Kuga Ford dorzuca dodatkowe benefity. Amerykański koncern przygotował atrakcyjną ofertę, która może się nie powtórzyć. Co więcej, liczba samochodów dostępnych w promocji jest ograniczona, więc warto się spieszyć.

Cztery lata kompleksowej ochrony

Ford wprowadza czteroletni pakiet kompleksowej ochrony, który łączy w sobie gwarancję i serwis. Dotyczy on modeli Kuga oraz Puma. W skład tego pakietu wchodzą czteroletnia ochrona pogwarancyjna Ford Protect z limitem do 80 tys. km oraz przeglądy, które są wliczone w cenę pojazdu i również obowiązują przez 4 lata lub do 80 tys. km. W ramach programu Ford Protect zabezpieczony jest silnik, osprzęt, skrzynia biegów, system klimatyzacji, ogrzewanie, system audio, poduszki powietrzne, instalacja elektryczna i wybrane elementy układu hamulcowego. Ale to nie koniec korzyści! Firma dodatkowo oferuje w cenie samochodu roczne ubezpieczenie.

To nie koniec korzyści

Klienci, którzy decydują się na zakup powyższych modeli, mogą teraz liczyć na bardzo atrakcyjny pakiet korzyści finansowych w specjalnej limitowanej wyprzedaży rocznika. Wybierając model Kuga z oszczędnym i dynamicznym układem napędowym korzyści finansowe wynoszą nawet do 39 tys. zł. Pakiet ten uwzględnia upust, premię w wysokości 4 tys. zł brutto z tytułu odsprzedaży swojego samochodu dealerowi i ubezpieczenie pojazdu na pierwszy rok jego użytkowania. Za to wybierając model Puma, kupujący może liczyć na pakiet korzyści finansowych w wysokości do 29 tys. zł. Zarówno Fordy Kuga, jak i Puma dostępne są od ręki.

Ford Puma - łatwo go polubić

Ten kompaktowy SUV szybko skradł serca polskich kierowców. To w dużej mierze zasługa jego oryginalnej stylistyki, która wyróżnia go na tle innych samochodów. Kompaktowe wymiary, wysoka pozycja za kierownicą i mały promień skrętu sprawiają, że Puma doskonale odnajduje się w miejskich realiach. Ten samochód zachwyca także wnętrzem. Po pierwsze ze względu na jego niebanalny wygląd oraz ergonomię, ale także na zaskakującą przestronność i funkcjonalność. Dobrym przykładem jest pojemny bagażnik ze sprytnych schowkiem Mega Box. Ford Puma oferuje także znakomite wyposażenie już w standardowej wersji.

Ford Kuga – elegancka funkcjonalność

Ten model z marszu stał się bestsellerem w swojej klasie. To dlatego, że jest autem na wskroś uniwersalnym, a przy tym oferuje elegancką i atrakcyjną stylistkę. Ma cały wachlarz zalet, zaczynając od oszczędnych układów napędowych, przez świetne i pewne prowadzenie oraz wnętrze wykonane z niezwykłą dbałością o detale aż po nowoczesne technologie, które usprawniają codzienną jazdę i dbają o bezpieczeństwo. Wyprzedaż obejmuje 3 wersje napędowe (Hybrid, Plug-in Hybrid, benzyna), a pakiet korzyści finansowych może wynosić aż do 39 tys. zł!

Materiał promocyjny marki Ford

Copyright © Gazeta.pl Sp. Z O.O.