MATERIAŁ PROMOCYJNY

Funkcjonalnie i w absolutnej ciszy. Na takiego kombivana czekaliśmy.

Każdy rok przynosi wyraźne wzrosty sprzedaży aut elektrycznych w różnych segmentach. W cennikach znajdziemy nie tylko samochody miejskie i kompaktowe. To także crossovery i pojazdy użytkowe. Są funkcjonalne, mogą bezkarnie poruszać się buspasami i za darmo korzystać ze stref płatnego parkowania. Korzyści jest znacznie więcej, zatem postanowiliśmy przyjrzeć się ofercie Renault.

Czołówka pośród aut dla biznesu

Renault to światowa czołówka pod względem liczby dostarczanych samochodów każdego roku do klientów. W ofercie znajdziemy nie tylko Mastera i model Trafic, lecz również wszechstronne Kangoo. Auta występują jako klasyczne pojazdy użytkowe oraz osobowe. Co ciekawe, około 30 procent trafia na rynek w wersji z zabudową specjalistyczną, dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Oferta skierowana do przedsiębiorców jest niezwykle szeroka i ściśle korelująca z preferencjami. Do tego musimy doliczyć nowoczesny napęd. Francuski kombivan z elektrycznym silnikiem już napędza gospodarki wielu krajów.


Kompaktowe rozmiary

W miejskim zgiełku świetnie sprawdzają się auta w rozmiarze kompaktowym. Kangoo ma 448,6 cm długości i okazuje się niezwykle zwrotny. Jazda nim to czysta przyjemność. Może się też pochwalić nowoczesnym oświetleniem LED, a także aluminiowymi obręczami w atrakcyjnych wzorach. Renault to również funkcjonalność. Dostępu do wnętrza strzegą boczne drzwi przesuwne z innowacyjnym rozwiązaniem w postaci wbudowanego w nie słupka B. Tym samym, boczny otwór ładunkowy ma aż 144,5 cm szerokości. Otrzymujemy też unikalne możliwości dostępu do ładunku dzięki systemowi Open Sesame by Renault™. W wykorzystaniu przestrzeni pomagają także tylne, dwuskrzydłowe wrota.

 


Blisko 4 metry sześcienne

Możliwości użytkowe Kangoo są imponujące. W standardowej specyfikacji L1 pojemność przestrzeni ładunkowej może wynieść nawet 3,9 m3. Trudno o lepszą rekomendację dla wszelkich firm usługowych. Do tego musimy doliczyć akcesoria podnoszące funkcjonalność i pozwalające lepiej zarządzać dostępnym miejscem. To między innymi praktyczny stelaż pod dachem Inside Easy Rack. Dzięki niemu, możemy ulokować tam drabinę, deskę surfingową lub kilka par nart o długości przekraczającej 2 metry. Renault posiada również również rekordową zdolność do holowania do 1500 kg.

Przyjemny na co dzień

Za kierownicą Kangoo E-Tech poczujemy się jak w aucie osobowym. Pozycja do jazdy jest optymalna i jednocześnie niezwykle ergonomiczna. Dostęp do wszelkich udogodnień następuje intuicyjnie. Na pokładzie znajdziemy między innymi dopracowany system multimedialny EASY LINK z dotykowym ekranem o wysokiej rozdzielczości. Współpracuje z kamerą cofania i smartfonami opartymi na Android Auto oraz Apple CarPlay. Do dyspozycji mamy też automatyczną klimatyzację. Innowacyjne technologie, jak szereg nowoczesnych systemów biernego i aktywnego wsparcia kierowcy zapewnią bezstresową jazdę.


Duży zasięg i atrakcyjne warunki finansowania

Kangoo sprawdza się na wielu płaszczyznach. Poza wyróżniającymi się możliwościami użytkowymi, przekonuje też dopracowanym układem jezdnym i napędowym. Wersja spalinowa otrzymała tytuł International Van Of The Year. Mocny silnik elektryczny również nie odstaje w osiągach od napędu konwencjonalnego. Cechuje się on zasięgiem na poziomie 300 kilometrów. W 30 minut uzupełnimy energię na kolejne 170 km. Nie bez znaczenia pozostaje też kwestia finansowa. Producent oferuje liczne warianty, w tym elastyczny leasing od 105 procent. Nie możemy zapominać o dopłatach w ramach rządowego programu „Mój elektryk”. To wymierne oszczędności.