MATERIAŁ PROMOCYJNY

Hybrydowy przebój. Ten samochód podbija rynek i ma wiele zalet

Szukacie rodzinnego SUV-a, oszczędnego, pojemnego i ciekawie wyglądającego? Hyundai Tucson Hybrid jest odpowiedzią na wasze potrzeby. Zobaczmy, na co go stać.

Długa lista zalet

Hyundai Tucson to samochód, który zdecydowanie wyróżnia się z tłumu. Gdy konkurencja stawia na kontrowersyjnie stylizowane i nudne nadwozia, Hyundai zaskakuje wszystkich odważnymi i niebanalnymi liniami. Te stały się kluczem do sukcesu - popularność tego modelu jest ogromna, a klienci ustawiają się w kolejkach po kolejne egzemplarze. I nie ma w tym nic dziwnego. 

Jedną z nich jest napęd

Hyundai Tucson oferowany jest w najróżniejszych wydaniach hybrydowych, dopasowanych do oczekiwań klientów. Potrzebujecie klasycznej hybrydy, która nie wymaga ładowania z gniazdka? To nie problem - znajdziecie ją w ofercie, a do tego oferuje ona dużą moc i świetną dynamikę. Jeśli zaś potrzebujecie auta typu plug-in, to taki wariant także czeka na was w salonach marki. 265 KM i napęd na cztery koła to coś, co zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby.

Tucson jest też bardzo oszczędny

Kolejną zaletą tego samochodu jest ekonomia. W dobie wysokich cen paliw kluczową kwestią jest niskie zapotrzebowanie na paliwo. W tej kwestii Hyundai Tucson nie ma sobie równych. W mieście zużycie paliwa jest na poziomie małych samochodów, zaś w trasie można je porównać do silników wysokoprężnych. Jednocześnie zachowujemy tutaj wysoką kulturę pracy jednostki benzynowej i świetną dynamikę.

Na pokładzie znajdziecie w zasadzie wszystko

Ten samochód oferuje standard z najwyższej półki. Futurystyczny kokpit Tucsona Hybrid uzbrojony jest w nowoczesne multimedia i szereg dodatków z zakresu komfortu. Nie zabrakło chociażby podgrzewanych i wentylowanych foteli, bezprzewodowej łączności ze smartfonami czy szeregu innych funkcji, dzięki którym podróżowanie to czysta przyjemność. Kierowcę na każdym kroku wspierają też sprawne i skuteczne systemy bezpieczeństwa.

Hyundai Tucson Hybrid ma atrakcyjną cenę

W dobie drożejących samochodów znalezienie naprawdę atrakcyjnej oferty staje się coraz trudniejsze. Hyundai przychodzi tutaj z odpowiedzią i propozycją, obok której nie da się przejść obojętnie. Samochód ten dostaniemy w świetnej ofercie. W zamian możemy liczyć na nowoczesny i uniwersalny samochód, który sprawdzi się zarówno w codziennej miejskiej eksploatacji, jak i podczas długich eskapad.