MATERIAŁ PROMOCYJNY

Hyundai z korzystną ofertą. Nowoczesne SUV-y kupić można z wysokimi upustami!

W nowej ofercie koreańskiej marki trzy flagowe SUV-y - KONA, TUCSON i BAYON – dostępne są w specjalnej ofercie cenowej z dodatkowymi korzyściami, których suma może wynieść do 22 690 zł. W noworocznej wyprzedaży producent oferuje także kontrakt serwisowy lub ubezpieczenie na rok za 0 zł! Sprawdź szczegóły.

KONA: subkompaktowy SUV pełen nowoczesnych technologii

KONA cieszy się opinią jednego z najbardziej interesujących crossoverów na naszym rynku. Dynamiczna nowoczesna sylwetka spełni wymagania kierowców, którzy chcą wyróżniać się na drodze gustownym minimalizmem. Komfortowe wnętrze przypomina rozwiązania zastosowane w rodzinie IONIQ. KONA wyposażona w napęd konwencjonalny bądź hybrydowy kosztuje teraz o 6 000 mniej, a łączna suma korzyści może wynieść aż do 11 900 zł.

TUCSON: połączenie imponujących osiągów i śmiałego wzornictwa

TUCSON w klasycznej pełnej hybrydzie lub hybrydzie plug-in dostępny jest z upustem aż 18 000 zł. To idealne auto dla entuzjastów odważnego progresywnego designu. Znany jest z najlepszych w swojej klasie systemów wsparcia kierowcy i wspomagania jazdy oraz innowacyjnych funkcji bezpieczeństwa aktywnego. Akcją wyprzedażową objęty jest również TUCSON z silnikiem benzynowym, w przypadku którego za wersję Executive, Platinum i N Line zapłacimy o 16 000 mniej niż wynosi cena katalogowa. W przypadku tego modelu łączna suma korzyści może wynieść aż do 22 690 zł.

BAYON: wyrafinowana elegancja w duchu Sensuous Sportiness

W przypadku wszystkich wersji modelu BAYON skorzystać można z upustu aż do 13 000 zł. To kolejne auto koreańskiej marki zaprojektowane zgodnie z ideą designu Sensuous Sportiness, który koncentruje się na harmonii pomiędzy stylistyką, proporcjami i innowacjami technologicznymi. Łączy w sobie kompaktowe wymiary zewnętrzne i przestronne wnętrze, które zapewnia komfort podróżowania zarówno kierowcy, jak i wszystkim pasażerom. Łączna suma korzyści dla tego modelu może wynieść aż do 16 610 zł.

Materiał promocyjny marki Hyundai

Copyright © Agora SA