MATERIAŁ PROMOCYJNY

Ikona motoryzacji w najnowszej odsłonie! Ten model namieszał w segmencie

Mustang Mach-E bez dwóch zdań zasługuje na miano supersamochodu. Stanowi udane połączenie najnowszej technologii elektrycznej z DNA kultowego modelu, który na stałe zapisał się w historii motoryzacji. Głęboko osadzony w sportowych korzeniach, jest jednocześnie bardzo komfortowy, uniwersalny i wielozadaniowy.

Nietuzinkowy design dla fanów wysmakowanego wzornictwa

Mustang przyciąga spojrzenia na drodze. Kształty Mach-E dopracowane są w najmniejszym szczególe. Opływowa linia auta współgra z jego masywną sylwetką, zwracając uwagę wyważonymi proporcjami. Sportowe aspiracje auta podkreślono zadziornymi, progresywnymi reflektorami LED i charakterystycznymi przetłoczeniami tylnych świateł. Drzwi otwierają się przy pomocy bezkluczykowego systemu E-Lach, a brak klamek poprawia właściwości aerodynamiczne pojazdu. Z tyłu oraz na grillu wyróżnia się emblemat z wizerunkiem konia w biegu, który podkreśla DNA modelu związane z wolnością, niezależnością i szybkością.

Zawsze na pierwszym miejscu: szybki i imponujący

W najwyższej wersji GT Mach-E osiąga 100 km/h w jedyne 3,7 sekundy, korzystając z momentu obrotowego 860 Nm i mocy 487 KM. Znakomitym osiągom nie ustępuje zasięg, który wynosi nawet do 600 km. Szybkie ładowanie do 119 km możliwe jest w zaledwie 10 minut. Wszechstronne opcje ładowania uwzględniają zarówno domową, dedykowaną ładowarkę Ford Connected Wallbox, jak i standardową sieć elektryczną. W ramach sieci BlueOval użytkownicy elektrycznego Mustanga mogą naładować baterię swojego auta w 2500 stacjach na terenie całego kraju (w Europie jest to 300.000 punktów). Na baterię Ford udziela 8-letniej gwarancji.

Wyposażony w najbardziej zaawansowane technologie

Elektryczny Mach-E wyposażony jest w cały szereg innowacyjnych technologii, które wpływają na wygodę i bezpieczeństwo jazdy. To między innymi inteligentny tempomat, asystent wykrywania pieszych, system monitorowania martwego pola widzenia i ostrzegania o ruchu poprzecznym, wspomaganie omijania przeszkód i inteligentny układ oświetlenia Auto High Beam. Adaptacyjne zawieszenie MagneRide kontroluje i dopasowuje charakterystykę działania nawet tysiąc razy w ciągu sekundy, umożliwiając bezproblemowe utrzymanie kontroli nad pojazdem w każdych okolicznościach. Jeszcze lepsze dostrojenie działania podzespołów do warunków na drodze osiągnąć można dzięki kilku zróżnicowanym trybom jazdy. Kropkę nad "i" stanowi technologia odzyskiwania energii One Pedal Drive.

Materiał promocyjny marki FORD