MATERIAŁ PROMOCYJNY

Ikona motoryzacji z elektrycznym sercem. Oto wyjątkowy Ford Mustang Mach-E

W pełni elektryczny SUV Forda wyróżnia się ikoniczną stylistyką nadwozia, wyraźnie inspirowaną klasycznym Mustangiem. Jest nowoczesny, zwraca na siebie uwagę i kryje potężną dawkę zaawansowanych technologii. Jest dostępny w pięciu wersjach napędowych, które różnią się od siebie zasięgiem, mocą oraz wyposażeniem. Elektryczny Mustang oferuje nawet do 600 km zasięgu, a mocarny Mach-E GT przyspiesza do 100km/h już w 3,7 sekundy.

Wyrazisty design

Mustang przyciąga wzrok muskularną, a jednocześnie opływową linią nadwozia typu fastback. Nawiązuje w ten sposób do dziedzictwa modelu. Dostępny jest w ciekawej gamie kolorów, w której szczególną uwagę zwraca wyrazisty Grabber Blue oraz nasycony Lucid Red. W nowoczesny wygląd auta świetnie wpisuje się brak klamek. Drzwi otwierane są przy pomocy systemu E-LATCH, który rozpoznaje bliskość kluczyka i podświetla specjalny dotykowy przycisk na karoserii. Wysiadając, wystarczy oddalić się kilka kroków od samochodu, aby system automatycznie zablokował drzwi. Mach-E jest również liderem innowacji w segmencie dzięki zastosowaniu przedniego, ustawnego bagażnika, który znacznie (o 100l) zwiększa powierzchnię użytkową. Kiedy patrzymy na Mustanga, w oczy rzucają się też drapieżne, efektowne reflektory projekcyjne LED. W wersji Mach-E GT dodatkowo wyróżniają się czerwone zaciski hamulcowe Brembo.

Bezkompromisowy komfort jazdy i prowadzenia

Elektryczny Mustang został wyposażony najnowocześniejsze technologie. Do warunków konkretnej trasy bez trudów dostroimy pojazd dzięki intuicyjnemu systemowi One Pedal Drive oraz zróżnicowanym trybom jazdy Active, Untamed, Untamed Plus i Whisper. Adaptacyjne zawieszenie MagneRide dostępne w wersji GT, pozwala na zwiększenie przyczepności do nawierzchni gwarantując wyjątkowe doznania sportowe. Łączność oraz bieżącą komunikację z autem zapewnia FordPass Connect i Ford SYNC 4A, łączący się bezprzewodowo i aktualizujący się automatycznie, dodając nowe oraz ulepszając istniejące funkcjonalności. Dodatkowo, kierowca może liczyć na adaptacyjny tempomat oraz systemy zapobiegania kolizjom i wykrywania pieszych, ostrzegania o ruchu poprzecznym oraz monitorowania martwego pola widzenia. Mach-E udoskonalony jest o automatyczne korygowanie toru jazdy z centrowaniem, jest też w pełni gotowy do jazdy autonomicznej. Deska rozdzielcza i kokpit zyskały minimalistyczny design, od razu przywołując na myśl klasyczne generacje tego modelu. Bardzo wysokiej jakości materiały są przy tym idealnie spasowane.

Niesamowite osiągi

Mustang Mach-E zaskakuje osiągami. Dzięki zastosowaniu technologii dwóch silników elektrycznych na obu osiach samochodu, nie straszne mu będzie pokonywanie cięższych tras. Napęd na tylne, jak i na cztery koła, obejmuje zastosowanie dwóch typów baterii - standardowej (70kWh), o zasięgu do 540 km, oraz o większej pojemności (91kWh), która na jednym naładowaniu potrafi przemierzyć nawet do 600km.

Osiem lat pełnej ochrony i atrakcyjne oferty cenowe

Ford podjął poważne kroki w celu zapewnienia użytkownikom Mustanga Mach-E pełnej ochrony i komfortu. W cenie pojazdu zawiera się przysługująca przez pełne 8 lat lub 160 000 km gwarancja na wysokonapięciowe układy, ochronę Ford Protect i kontrakty serwisowe. Obejmuje też standardowy 2-letni okres gwarancyjny na całe auto. Aktualnie możemy skorzystać z obniżonych cen. Nowa, niższa rata dla firm zaczyna się już od 2099 zł netto miesięcznie. Co ważne, na nowego elektrycznego Mustanga nie trzeba długo czekać. Atrakcyjność oferty zwiększa bardzo wysoka wartość rezydualna modelu w segmencie samochodów elektrycznych. Osoby, które zdecydują się na zakup oraz są posiadaczami karty dużej rodziny, mogą skorzystać z dofinansowania w ramach rządowego programu „Mój elektryk” (w postaci 27 tys. zł).

Ta oferta trwa do końca sierpnia, im szybciej podejmiesz decyzję tym większa szansa na wymarzoną specyfikację.

Materiał promocyjny marki FORD