MATERIAŁ PROMOCYJNY

Innowacyjny SUV wyznacza szlak motoryzacji. Oferuje niezwykły komfort

Nowy w pełni elektryczny SUV Forda nie bez powodu bywa określany mianem nowego oblicza motoryzacji. Robi wrażenie nie tylko wyrafinowaną linią nadwozia i atrakcyjnymi osiągami, ale również wysmakowanym wnętrzem. Auto skrywa w sobie szereg praktycznych rozwiązań!

Ekran dotykowy, który podąża za Twoimi potrzebami

Ford wyposażył Explorera w 15-calowy, ruchomy ekran dotykowy Ford SYNC Move. Jego położenie można zmieniać adekwatnie do potrzeb, preferencji i bieżącej sytuacji, na przykład w zależności od kąta padania światła naturalnego. Zmiana nachylenia wyświetlacza pozwala dopasować go dobrze do wzrostu kierowcy i zapewnia mu optymalny komfort. Za ekranem ukryty jest sprytny schowek, który idealnie nadaje się do przechowywania wartościowych przedmiotów. Skrytka blokuje się automatycznie. Użyteczność i wszechstronność są w nowym Explorerze wyczuwalne na każdym kroku. System multimedialny zintegrowany jest ze smartfonem i umożliwia bezproblemową obsługę Android Auto lub Apple Car Play.


Wnętrze skrojone na miarę potrzeb

Koniec z przedmiotami poutykanymi niewygodnie w różnych miejscach w samochodzie. Przestrzeń w Explorerze została zaprojektowana w przemyślany sposób pod kątem jej zagospodarowania. Oprócz wspomnianego już schowka za ekranem głównym, kierowcy i pasażerom służy komfortowa skrytka Mega Console, ulokowana pod podłokietnikiem. Ma 17 litrów pojemności i z powodzeniem mieści 15 calowy laptop w futerale, duże butelki z wodą mineralną i inne gabaryty, które z reguły sprawiają w aucie problemy z przechowywaniem. Konsola może zostać uzupełniona o dopasowane moduły, pozwalające jeszcze lepiej dopasować funkcjonalność pojazdu do indywidualnych potrzeb i zwyczajów.


Nowy wymiar wygody, który nie zawodzi

Ford postawił sobie za cel stworzenie w swoim nowym SUV-ie prawdziwej oazy komfortu. Niebagatelną rolę odgrywają tu oferowane już w standardzie wyprofilowane i ogrzewane fotele przednie. Podróż umili też wbudowana w siedzisku kierowcy funkcja masażu. Podgrzewana jest również kierownica. W budowaniu nastroju pomaga przyjemne w odbiorze ambientowe oświetlenie LED, a zaawansowany, zintegrowany z kokpitem soundbar zapewni delektowanie się czystymi dźwiękami ulubionej muzyki lub audycji.

Copyright © Gazeta.pl Sp. Z O.O.