MATERIAŁ PROMOCYJNY

Jak przyciągać spojrzenia? Ten miejski SUV wie to najlepiej

Ford Puma to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie w życiu walory estetyczne. Auto wyróżnia się na rynku swoją atrakcyjną sylwetką i budzi podziw wśród przechodniów. Teraz wyjedziemy nim z salonu już za 99 900 zł.

Sprawnie przedzieraj się przez miasto

Ford Puma to SUV, którego charakter idealnie wpisuje się w miejskie realia. Nowoczesny i modny styl przyciąga spojrzenia. Obok Pumy nie da się przejść obojętnie. Kompaktowe wymiary sprawiają, że auto z łatwością przedrze się przez najbardziej zatłoczone, ciasne ulice, a jednocześnie oferuje ono zaskakującą przestronność i funkcjonalność, kojarzoną z autami z wyższych segmentów. Manewrowanie staje się łatwiejsze także dzięki wzorowej widoczności oraz małemu promieniowi skrętu.


Bądź na czasie

SUV-y segmentu B należą do dynamicznie rozwijającego się rynku, ale to Ford Puma skradł serca kierowców. Stylowa i wyjątkowo gustowna wersja Vivid Ruby Edition nadwoziem przekonuje do siebie tych, którzy w motoryzacji cenią sobie sportową estetykę i dobry design, a samego auta nie traktują wyłącznie jako środka transportu. Wnętrze przekonuje licznymi dekorami i przeszyciami oraz szeroką możliwością personalizacji. Liczby mówią same za siebie. Ten modny SUV to najlepiej sprzedający się model marki w Europie. Przekonał do siebie setki tysięcy klientów. To także trzykrotny zdobywca nagrody w kategorii „najlepszy mały SUV” w plebiscycie „What Car?”.

 


Wnętrze, które polubisz

Po zapoznaniu się ze stylistyką i jakością materiałów wykończeniowych nie zechcemy z tego auta wyjść. Ten kompaktowy SUV doskonale poradzi sobie z przewiezieniem najwyższych pasażerów na tylnej kanapie, a bagażnik potrafi naprawdę pozytywnie zaskoczyć. Jego pojemność wynosi aż 456 litrów, co w tej klasie jest fantastycznym wynikiem. Funkcjonalność podnosi dodatkowo MegaBox, który może zostać wykorzystany na wiele różnych sposobów. To wszystko sprawi, że każda podróż minie pod znakiem komfortu.


Poruszaj się dynamicznie i oszczędnie

Ford Puma doskonale czuje się w mieście nie tylko ze względu na swoją funkcjonalność, ale także dzięki wydajnym i oszczędnym jednostkom napędowym. Wielokrotnie nagradzana, w tym także z tytułem najlepszego silnika świata jednostka 1.0 Ecoboost może rozwijać nawet 155 KM, a przy tym jest zoptymalizowana pod kątem jazdy w mieście. Zastosowanie technologii miękkiej hybrydy pozwala natomiast zmniejszyć zużycia paliwa. To wszystko sprawia, że jazda Pumą stanowi absolutną przyjemność.

Wygodne podróżowanie

Na pokładzie Forda Pumy znajdziemy wiele sprytnych rozwiązań, które ułatwiają codzienne korzystanie z auta i czynią je znacznie wygodniejszym. Pojemny i foremny bagażnik może być otwierany elektrycznie i bezdotykowo, a dzięki systemowi Key Free uzyskujemy komfortowy dostęp do auta bez konieczności wyciągania kluczyków. Dzięki dedykowanej aplikacji, Puma zyska wówczas łączność ze smartfonem, dając użytkownikom dostęp do wielu cennych informacji. Należy również wspomnieć o atrakcyjnej promocji. Poza atrakcyjną ceną wrażenie robi też rata dla firm. Ta wyniesie 949 zł netto miesięcznie, zaś maksymalny upust może sięgać nawet 21 000 zł (do 17 tys. brutto na wybrane wersje i 4 tys. brutto za odkup pojazdu). Auto zostało też objęte rocznym ubezpieczeniem w cenie i 4-letnim pakietem ochrony: Ford Protect, gwarancja i serwis w cenie.

Materiał promocyjny marki FORD

Copyright © Gazeta.pl Sp. Z O.O.