MATERIAŁ PROMOCYJNY

Jakość w doskonałej cenie. Oferty na modele Lexusa są naprawdę korzystne

Japońska jakość i precyzja, technologie z najwyższej półki i unikalny design - wszystko to znajdziemy w samochodach Lexusa. Teraz możemy je nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Przyglądamy się ofercie!

Unikalny styl

Lexus od lat stawia na odważny design. Marka ta przeszła długą drogę od swojego debiutu, zmieniając całkowicie charakter oferowanych pojazdów. Teraz wyróżniają je odważne linie, wyraziste przetłoczenia i niestandardowe rozwiązania, których nie znajdziemy u konkurentów. Ta niezwykle atrakcyjna forma sprawia, że klienci na całym świecie, w tym w Polsce, bardzo chętnie wybierają modele tej marki. A tych jest naprawdę dużo i każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Co więcej, teraz do zakupu zachęca także atrakcyjny leasing KINTO ONE.

Lexus UX to wyrazisty SUV

Najmniejszy SUV w ofercie Lexusa jest też jednym z najnowszych aut tej marki. UX nie przypomina żadnego z konkurentów. Niemal całkowicie przeniesiono tutaj linię studyjnego modelu, włącznie z unikalnymi tylnymi lampami z listwą LED, która optycznie poszerza samochód. Wnętrze także jest wyjątkowe dzięki starannie dobranym materiałom wykończeniowym i pomysłowym rozwiązaniom stylistycznym. Pod maską znajdziemy dwa silniki - dwulitrową wolnossącą benzynę i samoładujący elektryczny napęd hybrydowy, który wyróżnia ekonomia i świetna dynamika. Lexus UX również jest dostępny w atrakcyjniej racie.

Lexus RX to propozycja dla wymagających

To najnowsza odsłona bestsellerowego już modelu. Pod maską V generacji RX-a może pracować dynamiczna hybryda o mocy 250 KM lub samoładujący elektryczny napęd, który generuje mocne 309 KM. Taka paleta napędów to gwarancja oszczędności i rewelacyjnych osiągów. Całości dopełnia najwyższy komfort podróżowania, zarówno dla osób jeżdżących z przodu jak i z tyłu. To auto, które dobrze się prezentuje zarówno pod operą, jak i pod stokiem narciarskim i sprawdzi się podczas rodzinnej wyprawy. 

Materiał promocyjny marki Lexus