Jakość w doskonałej cenie. Oferty na modele Lexusa z rocznika produkcji 2022 są rewelacyjne

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe

Jakość w doskonałej cenie. Oferty na modele Lexusa z rocznika produkcji 2022 są rewelacyjne
Japońska jakość i precyzja, technologie z najwyższej półki i unikalny design - wszystko to znajdziemy w samochodach Lexusa. Teraz możemy je nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Przyglądamy się ofercie!

Unikalny styl

Lexus od lat stawia na odważny design. Marka ta przeszła długą drogę od swojego debiutu, zmieniając całkowicie charakter oferowanych pojazdów. Teraz wyróżniają je odważne linie, wyraziste przetłoczenia i niestandardowe rozwiązania, których nie znajdziemy u konkurentów. Ta niezwykle atrakcyjna forma sprawia, że klienci na całym świecie, w tym w Polsce, bardzo chętnie wybierają modele tej marki. A tych jest naprawdę dużo i każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Co więcej, teraz do zakupu zachęca także atrakcyjna cena. Należy przy tym wspomnieć, że zamawiając go teraz, będzie do odbioru już za trzy miesiące.

Lexus RX to propozycja dla wymagających

Największy SUV w gamie Lexusa to klasa sama w sobie. Pod jego maską może pracować dynamiczna, doładowana jednostka benzynowa lub samoładujący elektryczny napęd hybrydowy , który korzysta z silnika V6. Taki zestaw to gwarancja oszczędności i rewelacyjnych osiągów. Całości dopełnia najwyższy komfort podróżowania, zarówno dla osób jeżdżących z przodu jak i z tyłu. To auto, które dobrze się prezentuje zarówno pod operą, jak i pod stokiem narciarskim i sprawdzi się podczas rodzinnej wyprawy.

Lexus UX to wyrazisty SUV

Najmniejszy SUV w ofercie Lexusa jest też jednym z najnowszych aut tej marki. UX nie przypomina żadnego z konkurentów. Niemal całkowicie przeniesiono tutaj linię studyjnego modelu, włącznie z unikalnymi tylnymi lampami z listwą LED, która optycznie poszerza samochód. Wnętrze także jest wyjątkowe dzięki starannie dobranym materiałom wykończeniowym i pomysłowym rozwiązaniom stylistycznym. Pod maską znajdziemy dwa silniki - dwulitrową wolnossącą benzynę i samoładujący elektryczny napęd hybrydowy, który wyróżnia ekonomia i świetna dynamika. Lexus UX również jest dostępny w atrakcyjniej cenie.

REDAKCJA