MATERIAŁ PROMOCYJNY

Japoński bestseller powraca do Polski w nowym wydaniu. Takiej ceny się nie spodziewaliśmy!

W przypadku Toyoty Prius bez wahania mówić możemy o wyznaczaniu trendów i kreowaniu motoryzacyjnej rzeczywistości współczesnych czasów. Zbiera liczne pochwały nie tylko dzięki oszczędnemu układowi napędowemu, doskonałym właściwościom jezdnym i ponadprzeciętnemu komfortowi, ale również wyróżniającej się stylistyce. Wyrazem tego było uhonorowanie Priusa prestiżową nagrodą Red Dot Design Award 2023.

Odważne wzornictwo w nowoczesnym duchu: progresywne i dynamiczne

Prius łączy w sobie atrakcyjny styl coupé z walorami praktycznymi. Nadwozie typu liftback jest funkcjonalne, eleganckie i nowoczesne. Aerodynamiczna sylwetka cieszy oko, wpływając jednocześnie dobrze na właściwości jezdne. Uwagę zwraca trójwymiarowy świetlny pas z tyłu oraz przeprojektowane linearne reflektory przednie. Całości dopełniają masywne felgi ze stopu metali lekkich i panoramiczny dach, przez który do wnętrza wpada światło dzienne.

Zaawansowany technologicznie napęd hybrydowy o dużej mocy

Hybrydowa technologia zastosowana przez inżynierów w Priusie oferuje solidną moc bez kompromisów. Podczas jazdy po mieście zapewnia ciche bezemisyjne przemieszaczanie się w ramach zasięgu, który wynosi do 86 kilometrów według WLTP. W trasie rozwija swoje możliwości, korzystając z wolnossącego silnika benzynowego. Łączna moc układu do 223 KM, a przyspieszenie wynosi 6,7 sekundy do tzw. „setki”. Prius dostosowuje się do charakteru kierowcy i okoliczności na drodze dzięki kilku elastycznym trybom jazdy: Eco, Normal, Sport i EV.

Komfort, bezpieczeństwo, intuicyjna obsługa: technologia w służbie człowiekowi

Kierowca Priusa może liczyć na wsparcie systemów bezpieczeństwa Toyota T-Mate, w zakres których wchodzi między innymi: układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia, inteligentny tempomat adaptacyjny, układ awaryjnego zatrzymania pojazdu, proaktywny asystent jazdy i zwalniania, system ostrzegania o ruchu poprzecznym z przodu pojazdu oraz zdalne aktualizacje pakietu Toyota Safety Sense. Centrum dowodzenia skupia się w kolorowym dotykowym ekranie systemu multimedialnego Toyota Smart Connect® o przekątnej 12,3 oraz 7-calowym wyświetlaczu TFT.

Materiał promocyjny marki Toyota

Copyright © Agora SA