MATERIAŁ PROMOCYJNY

Jeżdżą nim najważniejsi dygnitarze we francuskim rządzie! To auto w iście paryskim stylu

DS 4 nie bez powodu nazywany bywa mianem motoryzacyjnego dzieła sztuki. Stanowi bardzo udany mariaż zaawansowanych technologicznie rozwiązań, wyróżniającego się paryskiego stylu oraz komfortowej przestrzeni zaaranżowanej według wymagających standardów. To luksusowe i dynamiczne auto imponuje bogatym wyposażeniem, precyzyjnym układem kierowniczym i spektakularnym wyglądem.

Modny i stylowy: śmiało wyznacza trendy

Auto ma długość charakterystyczną dla segmentu kompaktów, ale jest szerokie. Bryła wygląda unikalnie, jest jednak bardzo harmonijna, a zastosowane w niej linie są nie tylko wyraziste, ale też bardzo płynne. Doskonale komponują się z nimi automatycznie wysuwane, ukryte w płaszczyźnie nadwozia klamki. Listwy świateł do jazdy dziennej składają się z 98 diod LED, dzięki czemu sygnatura świetlna jest wymowna i ekspresyjna. Wzrok przyciągają również charakterystyczne ciekawe wzory obręczy kół, które zależnie od wybranego wariantu mają nawet 20 cali. Niezwykłą prezencję DS 4 doceniło jury 37. edycji Międzynarodowego Festiwalu Samochodowego, przyznając mu zaszczytny tytuł najpiękniejszego samochodu roku.

Niezwykle komfortowe nowatorskie wnętrze

Zastosowane we wnętrzu materiały odzwierciedlają doskonale prestiż, z jakim wiąże się posiadanie ekstrawaganckiego, luksusowego DS 4. To między innymi naturalna skóra ziarnista bądź skóra Nappa, oraz elementy z drewna jesionowego. W wersji Performance Line uwagę zwracają detale wnętrza z charakterystycznym haftem, złote i karminowe przeszycia oraz zdobienia w kokpicie we wzór giloszowy Clou de Paris, który inspirowany jest zegarmistrzowskim rzemiosłem i piramidą w Luwrze. Unikalna tapicerka z wzorem bransolety zegarka powstała dzięki nowatorskiej metodzie składania skóry i jest symbolem ducha awangardy, luksusu i ponadczasowego piękna.

Zaawansowana hybryda plug-in

W wersji E-TENSE DS 4 wyposażony został w zaawansowany technologicznie hybrydowy układ napędowy plug-in, który opiera się o czterocylindrowy silnik PureTech o mocy 180 KM, oraz jednostkę elektryczną z akumulatorem 12,4 kWh o mocy 110 KM. 100 km/h DS 4 osiąga w 7,7 sekundy. Na napędzie elektrycznym jest w stanie pokonać do 55 km. Dopracowany napęd jest esencją technologicznego know-how francuskiej marki. W procesie jego konstruowania, inżynierowie bogato czerpali z doświadczeń DS Performance w Formule E. Elektroniczna inteligencja kontroluje rozdział napędu w celu maksymalnego wykorzystania napędu elektrycznego. Ładowanie przyspieszone poprzez Wallbox 7,4kW/32A zajmuje 1h 40min.

Materiał promocyjny marki DS

Copyright © Gazeta.pl Sp. Z O.O.