Klasyka gatunku w świetnej cenie. Ta Toyota to doskonały wybór

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe

Klasyka gatunku w świetnej cenie. Ta Toyota to doskonały wybór
Jest praktyczna, dobrze wyposażona, rozsądnie wyceniona i efektowna wizualnie. Toyota Corolla Sedan to bardzo dobry wybór w segmencie aut kompaktowych. Co oferuje?

Elegancka linia

Klienci poszukujący aut z nadwoziem typu sedan z reguły oczekują bardziej klasycznej i eleganckiej linii nadwozia. Toyota zdecydowanie spełnia ich oczekiwania, gdyż Corolla Sedan wyróżnia się wyjątkowo dystyngowaną i przyjemną dla oka bryłą. Spójne proporcje, przyjemny dla oka front i zgrabny tył tworzą bardzo udany duet, który przyciąga do salonów wiele osób. Do tego w gamie dostępne są ciekawe odcienie lakieru i ładne wzory felg aluminiowych.

Toyota Corolla Sedan może być także usportowiona wizualnie

W gamie marki dostępny jest wariant GR Sport. Co go wyróżnia? Przede wszystkim są to sportowe dodatki. Przedni i tylny zderzak zaprojektowano w nieco inny sposób i dodano im więcej zadziorności. W nadkolach znajdziemy inne felgi, a w kabinie pojawiły się sportowe fotele oraz inne przeszycia kierownicy i tapicerki. Wszystko to sprawia, że Corolla Sedan wygląda niezwykle dynamicznie i ciekawie.

Ten model oferuje bardzo przestronne wnętrze

W nowocześnie zaprojektowanej kabinie bez problemu pomieścimy komplet pasażerów. Ilość miejsca na nogi dla osób jadących z tyłu jest wręcz zaskakująca. Do tego nie brakuje tutaj pojemnego bagażnika, idealnie sprawdzającego się w długich podróżach. W kabinie warto też zwrócić uwagę na wyposażenie. Nowoczesne multimedia, dwustrefowa klimatyzacja czy podgrzewanie foteli to coś, czego na pewno nie przegapimy w Corolli.

Pod maską znajdują się sprawdzone silniki

W zależności od upodobań do wyboru mamy tutaj dwie konstrukcje - wolnossącą o objętości skokowej 1.5 litra, lub sprawdzoną hybrydę 1.8 oferującą 122 KM. Obydwie jednostki napędowe są świetnym wyborem. Przede wszystkim stanowią idealny kompromis pomiędzy osiągami a zużyciem paliwa i jednocześnie wyróżniają się kulturą pracy. Warto jednak zwrócić szczególną uwagę na hybrydę, w której zużycie paliwa jest wyjątkowo niskie, a automatyczna przekładnia zwiększa komfort jazdy.

W doskonałej cenie

Toyota Corolla Sedan z rocznika 2022 dostępna jest teraz w atrakcyjnej cenie. Model ten oferowany jest od 87 900 zł. Tym samym jest to jedyna taka oferta w segmencie kompaktowych sedanów - w tej cenie ciężko będzie znaleźć równie kompetentny i sprawdzony samochód ze świetnym wyposażeniem i dobrymi silnikami.

REDAKCJA