MATERIAŁ PROMOCYJNY

Komfortowe SUV-y z atrakcyjnym finansowaniem. Przystępne, wygodne, nowoczesne

Skoda intensywnie się rozwija, nie tylko wprowadzając na rynek i doskonaląc zróżnicowaną gamę modeli aut, ale również dbając o wszechstronną ofertę w zakresie finansowania. Marka cieszy się bardzo dużą popularnością przede wszystkim z uwagi na umiejętność łączenia funkcjonalności i wygody z wydajnością oraz dynamiką jazdy.

KODIAQ to rodzinny SUV w odważnej stylistyce

Projektanci KODIAQ-a sprytnie połączyli przestronne rodzinne wnętrze i nowoczesny design. Auto zapewnia wysoki komfort prowadzenia oraz podróżowania. Miłośnicy dobrego wzornictwa poczują się spełnieni, zasiadając za sterami ekskluzywnej wersji Laurin&Klement. Marka nie zapomniała też o entuzjastach dynamicznej jazdy, z myślą o których powstał KODIAQ Sportline. Fani zaawansowanych sportowych wrażeń polubią się z odmianą RS, z mocnym i zrywnym silnikiem. Cieszy oko sportowym wykończeniem detali nadwozia oraz wnętrza. Uwagę przyciąga w nim przede wszystkim zestaw czarnych detali wykończonych w wysokim połysku, charakterystyczny wygląd zderzaków oraz 20-calowe masywne obręcze kół wykonane ze stopów lekkich Sagittarius. To doskonałe auto dla osób, które szukają przestronnego rodzinnego SUVa, a jednocześnie zależy im na atrakcyjnej stylistyce i dopracowanym projekcie pojazdu.


KAMIQ to dynamiczny mały SUV stworzony do miejskiej jazdy

To auto spełnia wszystkie wymogi niezbędne do sprawnego i wygodnego poruszania się po ulicach wielkiego miasta. Ma zwiększony prześwit, zapewnia komfortową pozycję za kierownicą i mimo przestronnego wnętrza charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami. Auto jest wprost naszpikowane przemyślanymi rozwiązaniami. Docenimy wygodne schowki, m.in. ten w drzwiach na wilgotny parasol, schowek na bilet parkingowy i kamizelkę odblaskową. Pomocne okażą się również skrobaczka ukryta we wlewie paliwa, umieszczone w drzwiach uchwyty na butelki o różnej pojemności, regulowany podłokietnik z miejscem na kubki z napojami i praktyczny pojemnik na odpadki. Najwyższy wymiar komfortu zapewnia też bagażnik wyposażony w system siatek, praktyczne haczyki i uchwyty cargo. Kierowcę wspierają zaawansowane systemy wspomagania, a dobre parametry techniczne pojazdu umożliwiają dynamiczną i bezstresową jazdę. Fani sportów motorowych mogą zdecydować się na KAMIQ-a w wersji Monte Carlo, którego wzornictwo nawiązuje do najlepszych wyścigowych tradycji.


Nowoczesne finansowanie

Skoda zapewnia swoim klientom wszechstronne formy finansowania, które czynią ofertę przystępną i wygodną z punktu widzenia formalności. Podstawowym filarem propozycji dla firm jest leasing, który dostępny jest w dwóch formach - jako leasing klasyczny oraz leasing niskich rat. Elastyczne zakończenie umowy pozwala na wybór jednej z kilku opcji: zwrotu samochodu, jego wykupienia jednorazową wpłatą bądź wykupienia w oparciu o płatności ratalne. Dla swoich klientów Skoda przygotowała też ofertę komfortowych i przejrzystych kredytów. Podobnie jak leasing dostępne są w dwóch podstawowych wariantach. Wsparcie może też obejmować pakiet serwisowy Premium Care oraz atrakcyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych.


Copyright © Gazeta.pl Sp. Z O.O.