MATERIAŁ PROMOCYJNY

Kona Electric, czyli perełka Hyundaia. Jest oszczędna i dynamiczna. A to nie wszystko!

Hyundai Kona Electric to jeden z najciekawszych samochodów elektrycznych na rynku. Ten model od kilku lat święci sukcesy i wciąż jest chętnie wybierany przez klientów. Poznajmy więc jego sekrety.

Kona Electric urzeka wyglądem

Trzeba przyznać, że koreańscy styliści naprawdę pokazali swoją lepszą stronę w przypadku tego modelu. Hyundai Kona Electric zaskakuje odważną, ale i bardzo ciekawą stylistyką. Nietypowa forma frontu i tyłu sprawia, że samochód ten wyróżnia się z tłumu. A to dobra wiadomość dla osób, które nie lubią jeździć nudnymi i nijakimi maszynami. W ofercie znajdują się też odważne kolory, które ułatwiają dopasowanie Kony do własnych oczekiwań.

Jest uniwersalna i praktyczna

Elektryczna Kona to auto, które sprawdzi się w wielu okolicznościach. Można śmiało powiedzieć, że jego żywiołem jest miasto. Rozsądne wymiary i zwiększony prześwit to cechy, które ułatwiają poruszanie się po dużej i zatłoczonej aglomeracji. Jednocześnie duża bateria w topowej wersji sprawia, że długie podróże nie stanowią tutaj żadnego wyzwania. Tym autem możecie pojechać nawet na drugi koniec Europy, nie martwiąc się o zasięg i problemy z ładowaniem.

Ma dobre wyposażenie

Hyundai Kona Electric już w bazowej wersji oferuje kompletne wyposażenie. W tym modelu dostajemy w zasadzie wszystko, czego potrzeba do szczęścia. Nowoczesne multimedia? Są. Dobre oświetlenie? Też go nie zabrakło. Klimatyzacja, podgrzewanie i wentylacja foteli? Na pokładzie. Można śmiało powiedzieć, że Kona ma to, czego nie znajdziemy w wielu droższych i bardziej luksusowych autach.

Do tego mamy tutaj wybór

W zależności od potrzeb dostaniecie nie tylko wersję elektryczną. Dla osób, które nie chcą przesiadać się do auta na prąd, jest wersja hybrydowa, oszczędna i pozwalająca na utrzymanie niskich kosztów eksploatacji. Tym samym każdy znajdzie coś dla siebie - nie trzeba zaglądać do oferty konkurencji, aby kupić auto dopasowane do własnych potrzeb. Wersja elektryczna dostępna jest zaś z dwoma wariantami baterii.

Hyundai oferuje atrakcyjne finansowanie

Koreańska marka dba o swoich klientów. Kluczową kwestią przy zakupie nowego auta jest finansowanie. Nikomu nie chce się tracić czasu na szukanie własnych ofert, często pełnych niejasnych zapisów. Kona oferowana jest w atrakcyjnym finansowaniu przygotowanym przez markę, w którym wariant elektryczny dostaniemy w bardzo atrakcyjnej cenie.