Gazeta.pl
WeekendWiadomościSportPlotekNextKulturaKobietaDzieckoTOK FMAvanti24
PocztaTuba.FMZaloguj się
Szukaj

Leasing lub najem na doskonałych warunkach! Sprawdzamy ofertę Carsmile

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe

Leasing lub najem na doskonałych warunkach! Sprawdzamy ofertę Carsmile
Nowoczesne i atrakcyjne auta w świetnej cenie? Tak - i to w większości dostępne od ręki. Carsmile przygotował unikalną ofertę na bardzo atrakcyjne modele. Dodatkowo zyskujemy też ratę gratis.

Jak działa Carsmile?

W Carsmile możesz wybrać niemal każde auto dostępne na rynku. Ta firma oferuje dwie ciekawe drogi nabycia samochodu. Pierwsza to leasing. Tutaj można cieszyć się bardzo niskimi ratami i świetnymi warunkami użytkowania nowego samochodu. Drugą opcją, równie atrakcyjną, jest najem. W tym przypadku interesuje nas tylko jazda i tankowanie samochodu. Ubezpieczenie, opony czy obsługa serwisowa są uwzględnione w racie miesięcznej za samochód. Tym samym jest to bardzo kusząca i atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących prostych i wygodnych rozwiązań.

SPRAWDŹ

A jakie auta dostaniemy w Carsmile?

Mogą to być kompaktowe przeboje, takie jak np. Volkswagen Golf. Niemiecki samochód jest bardzo ceniony ze względu na swoje możliwości, doskonałe wyposażenie i nowoczesne technologie. Mamy tutaj także szeroki wybór silników, łączonych z manualnymi lub automatycznymi przekładniami. Tym samym każdy znajdzie coś dla siebie. A wszystko to dostaniemy teraz już za 786 zł netto miesięcznie.

A może Hyundai i30?

Koreański kompakt po liftingu wygląda dużo ciekawiej. Wprowadzono tutaj szereg poprawek, dzięki którym dostajemy nowoczesne rozwiązania - lepsze multimedia, skuteczniejsze oświetlenie, czy też lepiej działające systemy bezpieczeństwa. Zaostrzono również stylistykę tego samochodu - nadano jej więcej wyrazistego charakteru, zwłaszcza z przodu. Takie auto nie musi być drogie - za model i30 zapłacimy mniej niż 593 złotych miesięcznie!

Kompaktowe auto, ale z segmentu premium - Mercedes Klasy A

Ten przebój ze Stuttgartu to świetny wybór dla wymagających osób. Atrakcyjny design łączy się tutaj z rewelacyjnymi i bardzo nowoczesnymi rozwiązaniami współdzielonymi z wieloma droższymi modelami Mercedesa. Niemal każdy kojarzy już system MBUX, z którym możemy „rozmawiać” - to praktyczne rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo jazdy dzięki ułatwieniu obsługi całego samochodu. A ile trzeba zapłacić za takie auto? Teraz tylko 1246 zł netto miesięcznie, co czyni tę ofertę bezkonkurencyjną.

Jest też BMW X2

To coś dla osób kochających SUV-y. Świetna stylistyka łączy się tutaj ze zwiększonym prześwitem. Jednocześnie nie tracimy legendarnych dla BMW właściwości jezdnych - tak więc każdy będzie szczęśliwy. BMW X2 oferuje również przestronne wnętrze, duży bagażnik i bardzo dobre silniki. Wyróżnia je oszczędność i świetna dynamika. Tym samym jest to bardzo kompletna oferta w świetnej cenie, gdyż za takie auto trzeba zapłacić tylko 1211 zł miesięcznie.


REDAKCJA

Autotrader.pl

Gazeta.plWiadomościSportBiznesGazeta WyborczaPracaProgram TVBuzzPogodaWideoWyniki LottoTOK FM
PocztaFacebookNewsletter

Copyright © Agora SA

O NasReklamaPrywatnośćWszystkie artykuły