MATERIAŁ PROMOCYJNY

Legenda ma się świetnie. Dostępna od ręki i w świetnej cenie

Niewiele jest samochodów o takiej rozpoznawalności. Przez dekady wypracował sobie opinię niezawodnego, wyjątkowo funkcjonalnego i zadziwiająco oszczędnego. To auto na każdą okazję. Sprawdzi się jako reprezentacyjny sedan, a także z powodzeniem spełni rolę pojazdu rodzinnego. Teraz ma dodatkowy atut w postaci bonifikaty i elastycznego finansowania. Postanowiliśmy sprawdzić najnowszą ofertę.

Polacy ją pokochali

Kompaktowy sedan Toyoty jest jednym z najpopularniejszych samochodów na świecie. Przy okazji jest to jeden z modeli mających największy udział klientów indywidualnych w sprzedaży w Polsce. Wystarczy spojrzeć na tegoroczne rankingi. W pierwszym półroczu 2022 do klientów nad Wisłą trafiło blisko 11 tysięcy egzemplarzy Corolli. To zdecydowany bestseller, wyraźnie dystansujący rywali. Podbija serca dzięki atrakcyjnej stylistyce i nowoczesnym dodatkom. To m.in. efektywne reflektory wykonane w technologii LED.

Rodzinna przestrzeń

Przedział pasażerski kompaktowej Toyoty okazuje się przestronny i bardzo komfortowy. W dwóch rzędach miejsca nie brakuje nawet dla wysokich pasażerów. Bagażnik o pojemności 471 litrów jest foremny, pakowny i ma nisko umieszczony próg załadunku. Na pokładzie znajdziemy wysokiej jakości materiały wykończeniowe, szereg ozdobnych elementów oraz szeroką możliwość personalizacji obejmującą gadżety z zakresu komfortu i bezpieczeństwa. Są to np. adaptacyjny tempomat, asystent utrzymania auta w pasie ruchu, a także system wczesnego wykrywania zagrożenia.

Nowoczesne gadżety

Corolla jest nowoczesna, komfortowa oraz pełna zaawansowanych gadżetów. Na pierwszy plan wybijają się dwa wyświetlacze. Ten przed oczami kierowcy może mieć 7 cali i przedstawiać najważniejsze parametry jazdy. Drugi z ekranów ma intuicyjną obsługę dotykową lub głosową. Z poziomu 8-calowego monitora sterujemy systemem współpracującym z wydajnym nagłośnieniem, kamerą cofania oraz nawigacją. W prosty sposób umożliwia połączenie ze smartfonami opartymi na Android Auto (przewodowo) lub Apple CarPlay (bezprzewodowo).

Sprawdzone źródło napędu

Corolla przekonuje również bezproblemową jazdą. To synonim niezawodności w swojej klasie. Klienci stawiają na benzynowe odmiany, a tych w ofercie Toyoty nie brakuje. Paleta bestsellerowego kompaktu bazuje na nowoczesnej jednostce 1.5 VVT-i o mocy 125 koni mechanicznych. Zużycie paliwa wyniesie około 6.1 litra w cyklu mieszanym. Aksamitny w charakterystyce pracy silnik występuje w połączeniu z manualną, 6-stopniową skrzynią lub bezstopniowym automatem. Brak skomplikowanego osprzętu przekłada się na niskie koszty użytkowania i niezawodność.

Rozsądna oferta

Nowoczesna, atrakcyjna i bogato wyposażona Corolla dostępna jest teraz w specjalnej ofercie. Maksymalna korzyść wynosi aż 5000 złotych. Dodatkowe korzyści osiągniemy stawiając na wybrane akcesoria fabryczne podnoszące komfort codziennej eksploatacji. W tej kwestii Toyota przygotowała korzyść do 7 000 zł. Kolejny argument stanowią elastyczne programy.