MATERIAŁ PROMOCYJNY

Legenda ma się świetnie. Dostępna od ręki i w świetnej cenie

Niewiele jest samochodów o takiej rozpoznawalności. Przez dekady wypracował sobie opinię niezawodnego, wyjątkowo funkcjonalnego i zadziwiająco oszczędnego. To auto na każdą okazję. Sprawdzi się jako reprezentacyjny sedan, a także z powodzeniem spełni rolę pojazdu rodzinnego. Teraz ma dodatkowy atut w postaci bonifikaty i elastycznego finansowania. Postanowiliśmy sprawdzić najnowszą ofertę.

Polacy ją pokochali

Kompaktowy sedan Toyoty jest jednym z najpopularniejszych samochodów na świecie. Przy okazji jest to jeden z modeli mających największy udział klientów indywidualnych w sprzedaży w Polsce. Wystarczy spojrzeć na tegoroczne rankingi. W pierwszym półroczu 2022 do klientów nad Wisłą trafiło blisko 11 tysięcy egzemplarzy Corolli. To zdecydowany bestseller, wyraźnie dystansujący rywali. Podbija serca dzięki atrakcyjnej stylistyce i nowoczesnym dodatkom. To m.in. efektywne reflektory wykonane w technologii LED.

Rodzinna przestrzeń

Przedział pasażerski kompaktowej Toyoty okazuje się przestronny i bardzo komfortowy. W dwóch rzędach miejsca nie brakuje nawet dla wysokich pasażerów. Bagażnik o pojemności 471 litrów jest foremny, pakowny i ma nisko umieszczony próg załadunku. Na pokładzie znajdziemy wysokiej jakości materiały wykończeniowe, szereg ozdobnych elementów oraz szeroką możliwość personalizacji obejmującą gadżety z zakresu komfortu i bezpieczeństwa. Są to np. adaptacyjny tempomat, asystent utrzymania auta w pasie ruchu, a także system wczesnego wykrywania zagrożenia.

Nowoczesne gadżety

Corolla jest nowoczesna, komfortowa oraz pełna zaawansowanych gadżetów. Na pierwszy plan wybijają się dwa wyświetlacze. Ten przed oczami kierowcy może mieć 7 cali i przedstawiać najważniejsze parametry jazdy. Drugi z ekranów ma intuicyjną obsługę dotykową lub głosową. Z poziomu 8-calowego monitora sterujemy systemem współpracującym z wydajnym nagłośnieniem, kamerą cofania oraz nawigacją. W prosty sposób umożliwia połączenie ze smartfonami opartymi na Android Auto (przewodowo) lub Apple CarPlay (bezprzewodowo).

Sprawdzone źródło napędu

Corolla przekonuje również bezproblemową jazdą. To synonim niezawodności w swojej klasie. Klienci stawiają na benzynowe odmiany, a tych w ofercie Toyoty nie brakuje. Paleta bestsellerowego kompaktu bazuje na nowoczesnej jednostce 1.5 VVT-i o mocy 125 koni mechanicznych. Zużycie paliwa wyniesie około 6.1 litra w cyklu mieszanym. Aksamitny w charakterystyce pracy silnik występuje w połączeniu z manualną, 6-stopniową skrzynią lub bezstopniowym automatem. Brak skomplikowanego osprzętu przekłada się na niskie koszty użytkowania i niezawodność.

Rozsądna oferta

Nowoczesna, atrakcyjna i bogato wyposażona Corolla dostępna jest teraz w specjalnej ofercie. Dodatkowe korzyści osiągniemy stawiając na wybrane akcesoria fabryczne podnoszące komfort codziennej eksploatacji. Kolejny argument stanowią elastyczne programy.  Dzięki trwającej sezonowej wyprzedaży rabat wynosi aż do 14 000 złotych.

Materiał promocyjny marki Toyota