Legenda w hybrydowym wydaniu. Sprawdzamy na co stać Fiata 500

Pod teksami umieszczono linki reklamowe

Legenda w hybrydowym wydaniu. Sprawdzamy na co stać Fiata 500
Ten samochód to symbol designu i kwintesencja włoskiego stylu życia. Teraz dostaniemy go w hybrydowym wydaniu - atrakcyjnym i bardzo oszczędnym. Sprawdzamy na co stać takiego Fiata 500.

La dolce vita!

Styl małego Fiata 500 to marka sama w sobie. Unikalny charakter tego auta sprawia, że pomimo wielu lat rynkowego stażu mała „pięćsetka” wciąż przyciąga spojrzenia na ulicy i urzeka swoją urodą. Tyczy się to nie tylko nadwozia, ale i wnętrza, które jest bardzo przyjazne i przyjemne. Nowoczesne multimedia pozwalają na wygodne sparowanie telefonu, a mnogość schowków ułatwia zachowanie porządku w kabinie.

Żyj kolorowo

Jednym z wyróżników tego auta jest mnogość dostępnych personalizacji. FIAT 500 może prezentować się niezwykle elegancko. Wystarczy wybrać odpowiednią wersję wyposażeniową, a następnie uzupełnić ją szeregiem ciekawych dodatków. Atutem są też ciekawe kolory nadwozia, idealnie pasujące do włoskiego szyku tego auta.

Mały, zwinny, zwrotny

FIAT 500 świetnie sprawdza się w miejskiej eksploatacji. Tutaj swoje atuty ujawniają wymiary auta oraz jego fenomenalna zwrotność. Wysoko zamocowana dźwignia skrzyni biegów sprawia z kolei, że przeskakiwanie pomiędzy kolejnymi przełożeniami to czysta przyjemność i dobra zabawa dla kierowcy.

Dynamicznie i oszczędnie

Sercem hybrydowego Fiata 500 jest jednostka 1.0, która generuje 70 KM. Taka moc w zupełności wystarcza, aby ten mały samochód oferował naprawdę zadowalające osiągi. Do tego nie sposób nie wspomnieć tutaj o świetnie działającej miękkiej hybrydzie. Dzięki niej zużycie paliwa jest zdecydowanie niższe, a reakcja na gaz cieszy w każdych warunkach, nie tylko w mieście. Warto też zwrócić uwagę na sprawny i skuteczny system start-stop.

Wybierz Fiata 500 i bądź SMART

Teraz nowy hybrydowy FIAT 500 dostępny jest w unikalnej ofercie SMART RENTING. Jak to działa? Wybieramy okres finansowania, który wynosi od 12 do 60 miesięcy, oraz ustalamy poziom wpłaty własnej - od 0 do 30%. Przebieg na umowie może wynosić od 10 000 do 180 000 kilometrów. Efekt? Przy określonych parametrach możemy dostać ten samochód już za 455 złotych netto miesięcznie. A po zakończeniu umowy możemy oddać auto, wykupić je lub zamienić na kolejnego Fiata 500!

REDAKCJA