MATERIAŁ PROMOCYJNY

Legendarne możliwości terenowe okraszone najnowocześniejszą technologią. Takie powinny być SUV-y

Jeep to marka, za którą stoi wieloletnia historia i doświadczenie, które pozwala dziś tworzyć wyjątkowe modele. Aktualny przykład to Jeep Compass w specjalnej wersji Upland, który łączy legendarne właściwości terenowe z niepowtarzalnym wyglądem nadwozia oraz wnętrza. Teraz jest dostępny od ręki w atrakcyjnym leasingu 102%!

Moc i efektywność w każdych warunkach

Dualna natura układu napędowego plug-in hybrid 4xe czyni go skutecznym w każdych warunkach. Wysoka moc wynosząca 240 KM błyskawicznie rozpędza auto, kiedy jest to potrzebne. Dwa silniki elektryczne oraz pakiet akumulatorów o pojemności 11,4 kWh sprawiają, że hybrydowy Jeep Compass zachowuje się w pewnych warunkach jak samochód elektryczny, oferując oszczędną i bezemisyjną jazdę na dystansie nawet 50 kilometrów na jednym ładowaniu. Kiedy nadejdzie zapotrzebowanie na dodatkowy zastrzyk mocy, do gry wejdzie oszczędny silnik benzynowy o pojemności 1,3 litra, który współpracuje z sześciostopniową automatyczną skrzynią biegów.


Napęd gotowy na wyzwania

Jeep Compass w specjalnej wersji Upland chętnie podejmuje wyzwania i zbacza z utwardzonych dróg. Silnik elektryczny zamontowany na tylnej osi dysponuje dużym momentem obrotowym, który w ułamku sekundy może zostać zaangażowany do napędzania kół z możliwością niezwykle precyzyjnej regulacji. Taki rodzaj napędu na cztery koła charakteryzuje się wysoką sprawnością, gdyż nie dochodzi do strat na poszczególnych elementach układu przeniesienia napędu. Poza terenowymi możliwościami, taki układ odwdzięcza się więc także niższym zużyciem paliwa. Jeep Compass w wersji Uplund z układem plug-in hybrid to doskonała propozycja zarówno do miasta jak i na off-roadową przygodę.


Poznaj bogate wyposażenie

Jeep Compass w specjalnej edycji Upland to wyposażenie na najwyższym poziomie, które łączy najnowocześniejsze technologie z nienaganną praktycznością. Odmiana ta bazuje na popularnej wersji wyposażenia Limited, która oferuje m.in. reflektory full LED z automatycznymi światłami drogowymi, lampy przeciwmgielne doświetlające zakręty czy relingi dachowe. Wewnątrz znajdziemy wyświetlacz TFT o przekątnej 10,25 cala oraz system Uconnect z 10,1-calowym ekranem dotykowym oferującym wiele inteligentnych funkcji. Zgodnie z założeniem „design dla funkcji”, edycja specjalna została wyposażona w siedzenia, które można czyścic i myć.


Sprawdź modele dostępne od ręki

Flagowa edycja specjalna Upland to powiew świeżości w gamie modelowej Jeepa. Obok niej pojawiła się także wersja High Altitude z wydajnym napędem pracującym w układzie miękkiej hybrydy. Warto jednak przyjrzeć się wszystkim wersjom, gdyż każda z nich oferuje legendarne dziedzictwo stojące za autentyczną marką produkującą samochody typu SUV. Jeep Compass doskonale wyraża te wartości i jest idealną propozycją, dla osób, które cenią sobie wolność i autentyczność. Wszystkie modele dostępne od ręki sprawdzisz na stronie producenta.