MATERIAŁ PROMOCYJNY

Legendarny napęd i dobry styl. Nadjeżdża BMW X3!

BMW X3 łączy w sobie moc, wytrzymałość i zdolność do dawania niezapomnianych wrażeń z jazdy. Bogate wyposażenie i doskonałe prowadzenie sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających kierowców. BMW X3 teraz dostępne w promocyjnym leasingu 0% dla firm!

Idealny kompan w podróży

X3 to auto idealne zarówno do codziennej jazdy, jak i terenowych wypadów oraz dalszych tras. Wyposażono je w inteligentny napęd xDrive. Moc przekazywana na obie osie pozytywnie wpływa na trakcję oraz dynamikę jazdy. Model dostępny jest w czterech wersjach napędowych. Serce pojazdu może stanowić mocny silnik benzynowy, nowoczesny diesel, zaawansowana technologicznie hybryda plug-in lub silnik w wersji całkowicie elektrycznej, czyli model iX3. Adaptacyjny, sportowy układ kierowniczy Servotronic sprawia, że autem kieruje się lekko i bardzo przyjemnie. Maksymalny komfort wraz z satysfakcjonującą dynamiką jazdy są możliwe dzięki 8-stopniowej sportowej skrzyni biegów Steptronic. X3 jest na drodze bardzo temperamentny i cieszy spontanicznymi reakcjami nawet przy niskich obrotach.

Nowoczesny design nadwozia i wnętrza

Linia nadwozia X3 z marszu przykuje uwagę każdego. Wyróżnia się nową atrapą chłodnicy o geometrycznym kształcie. Nadaje mu ona surowy, a jednocześnie futurystyczny wygląd. Zarówno przednie jak i tylne lampy oparte są o technologię LED i mają trójwymiarowy, drapieżny wyraz. Sportowy charakter auta podkreślają charakterystyczne, szerokie końcówki wydechu. W zestawieniu z muskularną z wyglądu ochroną podwozia mocno akcentują wyrazistą sylwetkę pojazdu. Wnętrze SUV-a również prezentuje się olśniewająco. O wygodę kierowcy i pasażera dbają indywidualnie regulowane i wyprofilowane sportowe fotele Sensatec. Wskaźniki na kokpicie są nowoczesne i czytelne. Opcjonalnie w ofercie dostępne są eleganckie, galwanizowane przełączniki poszczególnych elementów obsługi, między innymi sterujące podnoszeniem szyb i blokadą drzwi.

Wersja z najwyższej półki

Ten SUV w wersji hybrydowej wywołał na rynku bardzo duże zainteresowanie. X3 xDrive30e korzysta z połączenia nowoczesnego silnika spalinowego i elektrycznego. Podobnie jak model z motorem klasycznym, wyposażone jest w napęd na cztery koła. Zaawansowane technologicznie tryby jazdy umożliwiają znakomite dopasowanie pracy obydwu napędów w zróżnicowanych warunkach jazdy. Ładowanie jest szybkie i proste, a BMW Connected Charging na bieżąco wspiera kierowcę, pokazując dokładną lokalizację znajdujących się na danej trasie publicznych stacji ładowania.

Materiał promocyjny marki BMW

Copyright © Agora SA