MATERIAŁ PROMOCYJNY

Luksusowa limuzyna w atrakcyjnej cenie. Sprawdzamy co oferuje Lexus ES

Jakość, komfort, niezawodność i oszczędność - te cechy są najczęściej najbardziej pożądane w samochodzie. Lexus ES ma je wszystkie, a w każdej z tych kategorii zbiera najwyższe noty. Sprawdzamy, co oferuje najnowsze wcielenie tego samochodu.

Lexus ES delikatnie się zmienił

Ten popularny i ceniony model Lexusa jakiś czas temu przeszedł lifting. Japończycy wiedzą, że rzeczy sprawdzonych nie zmienia się zbyt radykalnie. Nie zabrakło tutaj jednak kilku zgrabnych i delikatnych poprawek. Wśród nich warto wymienić nowy grill z przodu, wykonany z elementów układających się w literę L. Zastosowano tutaj także nieco inne, trójwiązkowe lampy przednie, wykorzystujące technologię BladeScan, zapewniającą adaptacyjne oświetlenie. Dodatkowo w nadkolach pojawiły się felgi o nowych atrakcyjnych wzorach.

Odświeżono także kokpit

Po zajęciu miejsca w kabinie od razu zauważycie, że deska rozdzielcza została mocno zmodyfikowana. To efekt zastosowania nowego dotykowego ekranu systemu multimedialnego. Przesunięty i odchylony w stronę kierowcy wyświetlacz jest teraz znacznie większy, a obsługa multimediów stała się znacznie prostsza. Lexus zastosował też nowe materiały wykończeniowe, inne dekory i atrakcyjne kolory tapicerek. Dzięki ich obecności w kabinie panuje luksusowa atmosfera, robiącego naprawdę imponujące wrażenie.

Atutem tego auta niezmiennie pozostaje przestrzeń

Lexus ES to wygodna limuzyna, która rozpieszcza swoimi możliwościami nie tylko kierowcę, ale i pasażerów. Tylna kanapa to oaza luksusu - ilość miejsca na nogi jest ogromna, a świetnie wyprofilowane siedziska pozwalają na komfortowe spędzanie czasu, nawet podczas bardzo długiej podróży. Atut stanowi również pojemny i ustawny bagażnik. Zapakujemy tutaj nawet większe walizki, a zabranie wszystkich rzeczy na długi wyjazd lub na wakacje nie stanowi problemu.

Lexus ES ma teraz usprawniony układ jezdny

Japończycy lubią skupiać się na kluczowych detalach. Nie inaczej jest w przypadku tego auta. Przy okazji liftingu zdecydowano się na usprawnienie zawieszenia. W wersji F Sport zastosowano na przykład poprawioną konstrukcję aktywnego zawieszenia AVS z liniowym siłownikiem elektromagnetycznym, zapewniającym lepsze tłumienie drgań i nierówności. Sztywniejsze nastawy tylnej konstrukcji sprawiają, że auto znacznie szybciej reaguje na polecenia kierowcy.

Pod maską niezmiennie króluje hybryda

Sekretem sukcesu Lexusa ES jest także silnik. Pod maską znajdziemy świetny układ hybrydowy, który oferuje aż 218 KM. Wysoka moc nie jest tutaj okupiona dużym zużyciem paliwa - wyniki z miasta i z trasy przebijają wiele znacznie mniejszych samochodów! Dodatkowo na pokładzie tego modelu znajdziemy szereg nowoczesnych technologii - od cyfrowych lusterek, przez zaawansowane systemy zwiększające bezpieczeństwo, aż po zestaw kamer ułatwiający parkowanie i manewrowanie w mieście i na ciasnych parkingach.

Cena, która cieszy

Bez wątpienia jedną z największych zalet tego samochodu jest teraz także korzystna oferta. Luksusowa limuzyna z reguły kojarzy nam się z jednym: wysoką ceną. A to błąd. Lexus ES dostępny jest w korzystnym finansowaniu KINTO ONE, przygotowanym przez markę. Rata wyniesie wówczas nawet 1900 zł netto miesięcznie.

Materiał promocyjny marki Lexus