MATERIAŁ PROMOCYJNY

Luksusowy liftback z Japonii powraca do Polski. Takiej ceny się nie spodziewaliśmy!

Prius zasłużenie nazywany jest samochodem, który wyprzedza oczekiwania i śmiało kreuje nowe trendy w motoryzacji. Jest doceniany przez kierowców za bezkompromisową, wyróżniająca się stylistykę, połączenie zalet silnika elektrycznego z tradycyjnym napędem, bezproblemowe ładowanie, solidne osiągi i zaawansowane technologie, z których korzystać można w bardzo intuicyjny sposób. W ramach jesiennej wyprzedaży dostępny jest z atrakcyjnymi rabatami. Kierowcy, którzy chcą przekonać się o możliwościach tego auta, skorzystać mogą z jazdy próbnej.

Napęd hybrydowy najnowszej generacji i bogate wyposażenie

Toyota Prius 5. generacji dostępna jest wyłącznie z napędem hybrydowym plug-in 2.0 Hybrid Dynamic Force o mocy systemowej 223 KM. Wolnossący silnik 2.0 generujący moc 152 KM i maksymalny moment obrotowy 190 Nm jest wspomagany przez silnik elektryczny o mocy 163 KM i 208 Nm. Auto przyspiesza do 100 km/h w 6,7 sekundy i w trybie EV ma zasięg od 72 do 86 km według WLTP. Na polskim rynku dostępne są trzy wersje wyposażenia: Comfort, Prestige oraz Executive.

Design na miarę dzisiejszych czasów: odważny i stylowy

Prius wyróżnia się innowacyjnym duchem i temperamentnym wzornictwem. Auto otrzymało jedną z najbardziej prestiżowych nagród w świecie współczesnego designu - Red Dot Design Award 2023. Dynamiczne nadwozie liftback łączy w sobie wysokie walory wizualne i niezwykłą funkcjonalność. Ikoniczną sylwetkę Priusa doskonale uzupełniają potężne 19-calowe felgi, a opcjonalny panoramiczny dach ze sterowaną ręcznie roletą może być wyposażony w panele fotowoltaiczne, które wykorzystują energię słoneczną do ładowania baterii.

Zintegrowane technologie w służbie komfortu kierowcy i bezpieczeństwa

Kolorowy ekran dotykowy systemu multimedialnego Toyota Smart Connect® o przekątenej 12,3 cala pozwala na wygodny dostęp do multimediów, a 7-calowy wyświetlacz TFT umożliwia monitorowanie wszystkich danych, które dotyczą jazdy. W aplikacji MyT Toyota dostępny jest przewodnik jazdy hybrydowej. Na bieżąco aktualizuje on informacje, które pomagają na jak najbardziej wydajne przemieszczanie się. Prius korzysta z zaawansowanych technologicznie systemów bezpieczeństwa Toyota T-Mate, które czuwają nad bezpieczeństwem kierowcy, pasażerów i innych uczestników ruchu: w każdych okolicznościach.

Materiał promocyjny marki Toyota

Copyright © Agora SA