MATERIAŁ PROMOCYJNY

Miejski, stylowy i niesłychanie komfortowy. Citroën C3 może być taki jak lubisz

Szukasz samochodu, który świetnie spisze się w mieście, ale nie chcesz rezygnować z komfortu? Mamy świetną propozycję, która nie tylko umożliwi wygodne podróżowanie, ale pozwoli także wyrazić siebie.

Kompaktowy, ale wszechstronny

Zasiadając za kierownicą Citroëna C3 od razu zauważysz niezwykłą lekkość manewrowania i zwinność. Nadwozie mierzy blisko 4 metry długości, dzięki czemu zachowuje kompaktowe wymiary. Jednocześnie zapewnia sporo miejsca zarówno z przodu, jak i z tyłu. Całość nabiera jeszcze większej funkcjonalności, kiedy dodamy do tego obszerny bagażnik o pojemności 300 litrów. O komfort i dobre samopoczucie podróżujących dbają wyjątkowe fotele Advanced Comfort z szerokimi oraz obszernymi siedziskami.


Taki jak lubisz

Citroën C3 wyróżnia się unikalnym i dynamicznym designem. Duże koła zapewniają właściwe proporcje, a wysoki przód wzbudza zaufanie. Nowoczesności nadaje nowa, podwyższona linia świateł, oddzielona od LED-ów do jazdy dziennej. Na dużą pochwałę zasługują możliwości personalizacji nadwozia, które możemy skonfigurować na 97 różnych sposobów. Przebieraj w kolorach i naklejkach i stwórz samochód, który doskonale odpowiada twoim potrzebom.

Sprawdzone technologie

W miejskim ruchu potrafi dziać się sporo, ale Citroën C3 świetnie się w nim odnajduje dzięki 9 technologiom, które wspomagają kierowcę. Zwiększają one bezpieczeństwo i komfort każdej podróży. Pod maską może pracować wydajny i dopracowany silnik benzynowy 1.2 PureTech. W zależności od wersji osiąga on moc 83 lub 110 KM. Mocniejsza odmiana, współpracująca z opcjonalną, automatyczną skrzynią biegów o 6 przełożeniach, pozwala na niezwykle płynną jazdę. Benzynowy silnik pozytywnie zaskakuje swoją dynamiką i elastycznością, dzięki pełnemu momentowi obrotowemu dostępnemu już przy niskich partiach obrotów. Druga opcja to oszczędny Diesel 1.5 BlueHDI o mocy 100 KM, który występuje w połączeniu z manualną skrzynią biegów. Teraz w specjalnej ofercie  nowy C3 jest dostępny z Pożyczką Prawdziwe 0% z RRSO 0%. Taka okazja może się nie powtórzyć! 

Materiał promocyjny marki Citroën

Copyright © Gazeta.pl Sp. Z O.O.