MATERIAŁ PROMOCYJNY

Najchętniej kupowany SUV w Polsce teraz od 1 569 zł netto miesięcznie. Tak dobrej oferty finansowania nie można przegapić

Kia Sportage to najchętniej wybierany przez klientów SUV w Polsce w roku 2022 oraz w pierwszej połowie roku 2023. Wiele wskazuje na to, że topowe miejsce zostanie utrzymane.

Wygląd to nie wszystko. Chodzi o uniwersalność

Koreański SUV doskonale trafia w gusta polskich kierowców. To zasługa niezwykle nowoczesnego wyglądu. Oprócz muskularnej sylwetki i dynamicznych kształtów uwagę zwraca także oryginalny pas przedni z futurystycznymi światłami do jazdy dziennej wykonanymi w technologii LED. Ciekawym akcentem jest także tylna wycieraczka ukryta w spojlerze, która czyni tył pojazdu bardziej estetycznym. Wygląd to niewątpliwie mocna strona tego modelu, ale Kia Sportage doceniana jest także ze względu na swoją funkcjonalność. Przestronna kabina oferuje komfortowe warunki dla osób podróżujących zarówno z przodu, jak i z tyłu. Łatwo umieścimy nasz bagaż wewnątrz dzięki klapie bagażnika otwieranej elektrycznie oraz tylnej kanapie składanej na płasko. Dodatkowej funkcjonalności nadają wieszaki na ubrania w zagłówkach foteli, które nie zaburzają estetyki wnętrza.

Napęd dostosowany do potrzeb

Szeroki asortyment wersji napędowych niewątpliwie przyczynia się do sukcesu sprzedażowego tego modelu. Podstawowa odmiana napędzana jest silnikiem benzynowym o pojemności 1,6 litra, który generuje 150 KM. Dostępne są także wersje pracujące w układzie miękkiej hybrydy o mocach 150 i 180 KM oraz klasyczny układ hybrydowy HEV o mocy 230 KM, który doskonale łączy oszczędność i osiągi. Świetnie sprawdzi się on w mieście, wykazując się niskim zapotrzebowaniem na paliwo – szczególnie we współpracy z automatyczną, dwusprzęgłową skrzynią biegów DCT. Taka konfiguracja zapewnia niezwykłą płynność prowadzenia. Sportage dostępny jest również z napędem na cztery koła, który pozwala dostosować tryb jazdy w zależności od warunków panujących na drodze.

Korzystna oferta

Cena oraz możliwości finansowania to bardzo istotny czynnik wpływający na decyzję o zakupie auta. Kia Sportage wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, składając atrakcyjną ofertę. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z wyjątkowego programu Kia For Business z ratą 1569,31 zł netto miesięcznie, który uwzględnia ubezpieczenie, obsługę serwisową oraz zarządzanie zakupem czy wymianą opon. Okres finansowania zawiera się między 30 a 60 miesiącami, z pierwszą wpłatą własną od 0 do 30%, oraz rocznym przebiegiem od 10 000 do        70 000 km. Dzięki elastycznej formie finansowania zakup nowego auta jest znacznie łatwiejszy, a klient z łatwością dostosuje ofertę do swoich potrzeb.

Materiał promocyjny marki Kia