MATERIAŁ PROMOCYJNY

Nie pomylisz go z innym autem! Czym wyróżnia się Ford Mustang Mach-E?

Właściciele w pełni elektrycznego Mustanga Mach-E mają niepodważalne powody do dumy. Inżynierom Forda udało się stworzyć bardzo udany mariaż elektrycznej, zaawansowanej technologii z ponad pięćdziesięcioletnim dziedzictwem kultowego modelu. Pojazd śmiało wyznacza trendy w sektorze elektrycznych muscle carów o nadwoziu SUV.

Design dla koneserów pięknych kształtów

Nadwozie Forda wyraźnie nawiązuje do ikonicznej już sylwetki typu fastback. Muskularna, wydłużona maska skrywa w sobie doskonałe reflektory LED, a światła tylne wyróżniają się charakterystycznymi przetłoczeniami. Całość podkreśla legendarne logo Mustanga. Brak klamek, poza wrażeniami estetycznymi, podbija też dobre właściwości aerodynamiczne całego pojazdu. Minimalistyczne wnętrze nawiązuje do dziedzictwa modelu i zachwyca materiałami wysokiej jakości. Tapicerka wykonana z luksusowej skóry w połączeniu z pełnowymiarowym dachem panoramicznym z filtrami UV zapewni kierowcy czystą radość z jazdy.


Uosobienie innowacyjności

Mach-E to absolutny lider nowoczesnych technologii. W segmencie samochodów sportowych wyróżnia się potężnym zasięgiem i szybkim ładowaniem. Natychmiastowo zyskamy dostęp do pełnej mocy. Technologie zastosowane na pokładzie Mustanga Mach-E wprowadzą nas do świata innowacyjności. Intuicyjny system SYNC4 rozpozna mowę i błyskawicznie połączy się z systemem FordPass. Pojazd autonomicznie uniknie też kolizji podczas zmiany pasa ruchu i automatycznie zahamuje przed pieszymi oraz pozostałymi przeszkodami. Apple CarPlay i Android Auto bezprzewodowo połączą się z telefonem, w którym baterię uzupełnimy za pomocą ładowarki indukcyjnej.

Mocny na każdym polu

Elektryczny Mustang Mach-E gwarantuje pełnię sportowych emocji. Odmiana GT o mocy 487 KM rozpędza się do pierwszej "setki" już w 3,7 sekundy i generuje piorunujące 860 Nm. Zasięg auta to również jego mocna strona. Zależnie od wersji osiąga on nawet 610 km. Jednak osiągi Forda to nie wszystko. Marka oferuje atrakcyjną ofertę w postaci 8 lat ochrony w ramach Ford Protect. Ta zawiera standardową, 2-letnią gwarancję, 8 lat lub 160 tys. na wysokonapięciowe układy i dostęp do rozszerzonych kontraktów serwisowych. Auto zyskało teraz nową, niższą ratę. Dodatkowymi udogodnieniami są szybka dostępność produkcyjna, najwyższa wartość rezydualna w segmencie elektryków i dopłata w ramach programu "Mój Elektryk".