MATERIAŁ PROMOCYJNY

Nie trać czasu na wymianę ogumienia. Nowa opona Goodyear jest gotowa na każde warunki

Goodyear przedstawia kolejną generację opony całorocznej – Vector 4Seasons. Czołowy producent ogumienia z segmentu premium przygotował propozycję dla kierowców, którzy uwielbiają dużo podróżować, a do tego zawsze chcą mieć gotowy samochód. Niezależnie od pory roku i warunków na drodze.

Ekonomiczne rozwiązanie

Coraz chłodniejsza aura przypomina o nadchodzącej zimie. To najlepszy czas, żeby pomyśleć o zmianie ogumienia. Warto wybrać rozwiązanie, które zapewni doskonałe właściwości jezdne przez cały rok. Jedną z ciekawych propozycji jest opona całoroczna z serii Vector 4Seasons stworzona przez markę Goodyear. Opony całoroczne to oszczędność czasu i pieniędzy. Nie trzeba kupować drugiego kompletu opon i płacić za jego przechowywanie po sezonie. Nie trzeba również tracić czasu na planowanie wizyty w serwisie i wymianę ogumienia. Wystarczy zająć miejsce za kółkiem, przekręcić kluczyk i wyruszyć w podróż.


Opona na każdą pogodę

Goodyear opracował wyjątkową technologię Weather Reactive, która sprawia, że opony Vector 4Seasons doskonale adaptują się do każdej zmiany pory roku. Unikatowe rozwiązanie SmartTRED obejmuje specjalne strefy bieżnika przystosowujące zachowanie opony do aktualnych warunków na drodze. Dzięki temu opona zapewnia bardzo dobre właściwości jezdne w czasie letnich deszczów i tak samo dobrze będzie się spisywać podczas mroźnej, zimowej aury połączonej z jazdą po ośnieżonych drogach. 

Doskonała trakcja, bezpieczeństwo i oszczędność

Zwiększona ilość lamelek na środku bieżnika zapewnia lepszą przyczepność podczas trudnych warunków zimowych. Specjalna konstrukcja bieżnika zapewnia krótką drogę hamowania na suchej nawierzchni. Wytrzymałe boki bieżnika zmniejszają stopień deformacji opony podczas pokonywania ostrych zakrętów. Producent zapewnia dożywotnią odporność na aquaplanning podczas jazdy w mokrych i deszczowych warunkach.

Opony z serii Vector 4Seasons zostały dopracowane pod kątem zmniejszonego zużycia paliwa. Natomiast płaski profil zapewnia równomierne rozłożenie nacisku.  


Najlepsza w testach

Opony Goodyear z serii Vector 4Seasons trzeci rok z rzędu potwierdzają swoją jakość w testach przeprowadzanych przez niezależne magazyny. Najnowsza generacja opony całorocznej pokonała w tegorocznym teście magazynu „Auto Bild” kilkunastu konkurentów. Otrzymała najlepszą ocenę pod kątem osiągów, wydajności i zrównoważonego charakteru. Oprócz oceny „wzorowa”, po raz pierwszy w historii opony odznaczono tytułem „Green Tire 2022”.