Gazeta.pl
WeekendWiadomościSportPlotekNextKulturaKobietaDzieckoTOK FMAvanti24
PocztaTuba.FMZaloguj się
Szukaj

Niedrogie, praktyczne, solidne i przestronne. Sprawdzamy listę zalet Suzuki Baleno

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe

Niedrogie, praktyczne, solidne i przestronne. Sprawdzamy listę zalet Suzuki Baleno
Suzuki Baleno zniknęło już z salonów marki, ale multum egzemplarzy dostępnych jest na rynku wtórnym. Dlaczego warto zainteresować się tym samochodem? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta.

Suzuki to solidna marka

Japońskie samochody od lat cechuje jedna rzecz - niezawodność. Suzuki w tej kategorii absolutnie przoduje, co pozwoliło zbudować ogromne zaufanie do marki. Auta tej firmy są bardzo chętnie wybierane przez klientów indywidualnych, co jest absolutnym fenomenem na naszym rynku. Obecnie większość marek żyje dzięki zakupom na firmy, a tymczasem ten japoński producent może pochwalić się szczególną popularnością wśród osób przeznaczających na auto prywatne środki.

SPRAWDŹ CENĘ

Dlaczego Baleno jest warte uwagi?

Suzuki Baleno trafiło na rynek w 2015 roku i było oferowane w salonach przez cztery lata. Ten samochód to świetny kompromis pomiędzy wymiarami a przestrzenią we wnętrzu. Baleno stanowi swego rodzaju pomost pomiędzy segmentem B a C, dzięki czemu może być też praktycznym autem dla małej rodziny. Do tego w tym modelu nie brakuje dobrego wyposażenia, zwiększającego komfort użytkowania auta.

Co znajdziemy w Baleno?

Topowe wersje były wyposażone naprawdę rewelacyjne. Oświetlenie LED, automatyczna klimatyzacja czy systemy bezpieczeństwa takie jak układ automatycznego hamowania z radarem czy Lane Assist wpływały na pozytywny odbiór auta. Nawet niższe wersje wyposażeniowe posiadały wiele dodatków na pokładzie - takich jak na przykład klimatyzacja czy dobre nagłośnienie.

Silniki są niezawodne

W Suzuki Baleno oferowano zarówno silniki wolnossące jak i turbodoładowane warianty napędowe. Szczególną uwagę należy zwrócić na jednostkę 1.2, pozbawioną turbosprężarki. Oferuje ona 90 KM, zapewniających dobre osiągi temu lekkiemu modelowi. Ogromną zaletą jest tutaj niezawodność i bardzo niskie zapotrzebowanie na paliwo. Nawet podczas typowo miejskiej eksploatacji zobaczymy skromne wartości na komputerze pokładowym - a to oznacza duże oszczędności i więcej gotówki w portfelu.

Gdzie znaleźć dobre i sprawdzone auto?

Sieć Autopunkt Pewne używane od lat z powodzeniem funkcjonuje na naszym rynku. W tym czasie sprzedano tutaj tysiące samochodów z gwarancją i pewną historią. Wybór auta z drugiej ręki nie jest prosty. Wiele osób obawia się „kręconych liczników” i ukrytej wypadkowej przeszłości samochodu. Tymczasem w tych punktach możemy liczyć nie tylko na fachową obsługę, ale także na bardzo dobre auta w atrakcyjnych cenach.


REDAKCJA

Autotrader.pl

Gazeta.plWiadomościSportBiznesGazeta WyborczaPracaProgram TVBuzzPogodaWideoWyniki LottoTOK FM
PocztaFacebookNewsletter

Copyright © Agora SA

O NasReklamaPrywatnośćWszystkie artykuły