MATERIAŁ PROMOCYJNY

Nowa KONA: 2. generacja bestsellerowego SUV-a koreańskiej marki. Całkowicie nowe oblicze cenionego modelu

Hyundai KONA ewoluował pod wieloma względami i w odmienionym wydaniu w wielkim stylu zadebiutował na polskim rynku. Jest większy, bardziej przestronny i nowocześniejszy od swojego poprzednika. Można powiedzieć, że odróżnia się od niego niemal w każdym względzie. Gama silników opiera się o nieawaryjne jednostki benzynowe, klasyczną hybrydę oraz innowacyjny napęd elektryczny.

Wzornictwo: temperamentny design przyszłości

KONA ma opinię jednego z najciekawszych crossoverów na polskim rynku. Po liftingu prezentuje się jeszcze bardziej intrygująco i wyróżniająco. Zarówno z przodu jak i z tyłu uwagę od razu zwracają cienkie ledowe listwy świetlne Seamless Horizon. Nadają projektowi spójnego wyrazu i podkreślają jego minimalistyczną futurystyczną estetykę. Dynamiczna linia boczna przyciąga wzrok licznymi ukośnymi przetłoczeniami. Szerokie listwy boczne progów i nadkoli mają inny kolor niż reszta nadwozia i podkreślają masywny majestatyczny wygląd auta. Chromowana listwa wykańczająca linię szyb płynnie przechodzi na tylny spojler, co odciąża wizualnie bryłę pojazdu i nadaje jej lekkości. Liftingowi poddano też emblematy marki, które w nowym KONA są płaskie i ascetyczne. Design auta jest odważny, bezkompromisowy i w każdym calu przemyślany.

Wnętrze: jeszcze bardziej komfortowe i przyjazne

Wnętrze wyraźnie nawiązuje do modeli znanych z serii IONIQ. Hyundai wyposażył nowego crossovera w dwa wyświetlacze połączone w jednym panelu. Jeden obejmuje zegary i wskaźniki, a drugi pozwala na sterowanie multimediami. Każdy z nich ma 12,3 cala. System inforozrywki jest intuicyjny i opiera się o czytelne kafelki. W konsoli centralnej zdecydowano pozostawić tradycyjne przyciski, co jest rozwiązaniem bardzo pozytywnie odbieranym przez większość kierowców. Dźwignia zmiany biegów umieszczona jest bezpośrednio przy kierownicy, co pozwoliło to na wygospodarowanie dużej ilości miejsca do przechowywania w tunelu środkowym. Poza innymi drobnymi przedmiotami kierowca i pasażer mogą swobodnie postawić tam kubki z napojami. Odświeżone wnętrze jest wygodne, a jego poszczególne elementy starannie dopasowane.

Wyposażenie: imponująca gama inteligentnych technologii

Nowy Hyundai KONA łączy w sobie najnowocześniejsze technologie, niezawodną łączność i zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Ciągłe aktualizacje oprogramowania Over-the-Air umożliwiają poczynienie oszczędności na kosztach serwisowych. System kamer 360 stopni (SVM) ułatwia poruszanie się po wąskich uliczkach. Kierowcę wspiera również inteligentny system parkowania (RSPA), dzięki któremu pojazd może sam parkować równolegle i po przekątnej, wjeżdżając i wyjeżdżając z miejsca parkingowego. Asystent jazdy autostradowej (HDA2) pozwala na automatyczne zachowanie bezpiecznego dystansu do poprzedzającego samochodu i pomaga w przeprowadzaniu manewru wyprzedzania. Obszerny pakiet nowoczesnych technologii sprawia, że KONA sprawdza się świetnie zarówno w trasie, jak i manewrowaniu po mieście.

Zapoznaj się z cennikiem i możliwymi konfiguracjami na NOWY HYUNDAI KONA

Materiał promocyjny marki Hyundai