Nowa Toyota w atrakcyjnej cenie? Sprawdzamy kuszącą ofertę tej marki!

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe

Nowa Toyota w atrakcyjnej cenie? Sprawdzamy kuszącą ofertę tej marki!
Atrakcyjne ceny, doskonałe finansowanie i sprawdzone samochody? To brzmi jak przepis na udany zakup. Sprawdzamy dziś ofertę na nowe samochody Toyoty.

Toyota RAV4 - do pracy i dla rodziny

Ciekawe auto, które będzie reprezentacyjnym pojazdem w firmie, ale także idealnym partnerem dla rodziny? Toyota RAV4 jest idealnym wyborem. Teraz ten model w wersji hybrydowej dostaniemy z korzyścią na poziomie 19 100 zł. Dzięki finansowaniu Kinto One rata miesięczna dla firm startuje z poziomu 1 676 złotych netto, zaś dla klientów indywidualnych od 2 031 złotych brutto. Do tego możemy doliczyć 2 800 złotych rabatu na oryginalne akcesoria Toyoty. Kupując ten samochód, dostaniemy też świetną ofertę na zabezpieczenia antykradzieżowe.

Toyota Corolla Sedan - praktyczność i elegancja

To samochód dla osób, które cenią sobie klasyczną linię. Toyota Corollą Sedan jest jednym z ostatnich aut, które oferują trójbryłowe nadwozie w tym segmencie. Zyskujemy tutaj więc nie tylko samochód elegancki, ale także praktyczny i użyteczny. Duży bagażnik i pojemne wnętrze są ogromnymi atutami. Corollę Sedan można kupić z korzyścią wynoszącą 2 000 zł. Atrakcyjne finansowanie dla firm pozwala z kolei na uzyskanie raty miesięcznej na poziomie 1 053 zł netto, zaś klienci indywidualni zapłacą 1 277 złotych brutto miesięcznie za leasing konsumencki Kinto One.

Toyota Yaris, czyli do miasta (i nie tylko!)

Mały Yaris w najnowszym wydaniu stał się ekspresowym bestsellerem. Model ten docenili nie tylko klienci, ale także najlepsi dziennikarze na świecie, honorując go tytułem Car Of The Year. Nie ma w tym nic dziwnego. Świetne silniki, w tym fenomenalny napęd hybrydowy, ciekawy wygląd i pojemne wnętrze tworzą tutaj zgrany zespół. Marka oferuje korzyść nawet do 3 700 zł.

Toyota C-HR - bestseller w atrakcyjnej formie

Ten samochód wciąż sprzedaje się rewelacyjnie. C-HR wpada w oko, a świetne silniki, w tym dwie hybrydy w ofercie, oznaczają dobrą dynamikę i niskie zapotrzebowanie na paliwo. Toyotę C-HR w wersji hybrydowej dostaniemy z korzyścią sięgającą  4 500 zł. Tutaj również możemy liczyć na świetne finansowanie Kinto One - od 1 369  zł netto dla firm i 1 659 zł brutto dla klientów indywidualnych. Marka przygotowała też rabat na akcesoria - 1000 złotych i ofertę na zabezpieczenia antykradzieżowe, gdzie zyskujemy do 2 800 zł korzyści.

Toyota Camry to elegancka i oszczędna limuzyna

Można śmiało powiedzieć, że jest to samochód dla najbardziej wymagających klientów. Pod maską znajdziemy tutaj świetny napęd hybrydowy, który zapewnia znakomite osiągi przy zachowaniu niskiego zużycia paliwa. A to wszystko w świetnej cenie z korzyścią wynoszącą aż 17 900 zł, czyli dużo pieniędzy zostaje w naszej kieszeni. Tutaj również możemy liczyć na szyte na miarę oferty finansowania w programie Kinto One oraz na inne korzyści przygotowane przez Toyotę.

REDAKCJA