Pod tekstami umieszczono linki reklamowe

Nowa twarz, wiele zalet. Co skrywa Opel Grandland?

Pod wizualnie odświeżonym nadwoziem kryje się multum zalet. Opel Grandland przeszedł duży lifting, który mocno zmienił ten model. Co w nim znajdziemy?

SUV w dobrym stylu

Wizerunek marki Opel mocno się zmienia. Niemiecka marka stawia na własną identyfikację wizualną, pełną charakteru i unikalnego stylu. Kolejne modele zyskują więc nowe cechy, a jednym z nich jest właśnie Grandland. Charakterystyczny front z grillem „Vizor” optycznie poszerza samochód i dodaje mu wizualnej masywności. Większa liczba lakierowanych elementów (włącznie z nadkolami) sprawia zaś, że auto prezentuje się znacznie atrakcyjniej. Wszystko to podkreślają ciekawe wzory felg aluminiowych i kontrastujący odcień dachu.

Wnętrze po nowemu

Opel Grandland drastycznie zmienił się także w środku - i to na lepsze. Niemcy postawili tutaj na swój nowoczesny kokpit, który składa się z dwóch dużych ekranów o wysokiej rozdzielczości. Jeden z nich pełni rolę zegarów, drugi zaś odpowiada za multimedia. Ten duet, za sprawą swojej czytelności i łatwości obsługi, jest zdecydowanie jednym z największych plusów tego auta. Ergonomia obsługi wciąż nie zawodzi, a estetyka jest na bardzo wysokim poziomie.

Przestronny, wygodny

Jedną z największych zalet Opla Grandlanda jest jego uniwersalność. To samochód, który ma wymiary idealne do codziennej eksploatacji, a jednocześnie jest praktycznym i pojemnym autem dla całej rodziny. Zapas miejsca na tylnej kanapie pozwoli komfortowo zabrać komplet pasażerów, a duży i ustawny bagażnik ułatwia pakowanie bagaży na długi wyjazd. Nie sposób też nie wspomnieć o doskonałych fotelach AGR z przodu, idealnie sprawdzających się podczas długich podróży.

Hybryda? To ma sens!

Opel Grandland stawia na napęd plug-in hybrid. To idealna kombinacja komfortu użytkowania aut elektrycznych i uniwersalności samochodów spalinowych. Na prądzie przejedziemy tutaj nawet 50 kilometrów, dzięki czemu codzienne podróżowanie po mieście nie wymaga uruchamiania jednostki benzynowej. W trasie z kolei ta druga wkracza do akcji i zapewnia odpowiedni zasięg oraz świetne osiągi. Można więc śmiało powiedzieć, że „wilk syty i owca cała”.

Wyposażenie tego auta robi wrażenie. Cena - także

Na pokładzie Opla Grandlanda znajdziemy szereg nowoczesnych elementów wyposażenia. Jednym z najciekawszych elementów jest oświetlenie IntelliLUX LED, oferujące bardzo jasny i długi snop światła. Nie brakuje tutaj także zaawansowanych systemów wspierających kierowcę i automatyzujących jazdę. To wszystko dostaniemy w atrakcyjnej cenie. Mocny silnik, wysoki standard - czego więcej potrzeba do szczęścia?

REDAKCJA