MATERIAŁ PROMOCYJNY

Nowa wersja hitowego modelu japońskiego giganta! Jest lepiej niż było

C-HR to auto przełomowe. Efektownie łączy w sobie dynamiczny styl właściwy coupe z masywną, imponującą sylwetką. Nowoczesne jednostki napędowe charakteryzują się znakomitą wydajnością, a ekologiczne materiały we wnętrzu pokazują, że Toyota konsekwentnie realizuje swoje pro środowiskowe obietnice.

Potrzeby kierowcy w centrum uwagi

C-HR jest silnie zorientowany na potrzeby kierowcy, a wnętrze zaprojektowane jest tak, aby zapewnić maksimum komfortu i skupienia. Centrum dowodzenia skupia się w 12,3-calowym dotykowym ekranie multimedialnym Toyota Smart Connect®. Cyfrowy wyświetlacz obejmujący wskaźniki można dostosować do własnych preferencji, wybierając jeden z czterech zróżnicowanych trybów wyświetlania kluczowych danych. Koneserzy czystych dźwięków docenią profesjonalny system nagłośnienia JBL z wydajnym subwooferem i wysokotonowymi głośnikami.

Samochód koncepcyjny, który podbija drogi

Nowa generacja japońskiego crossovera przypomina wiernie prototypowy model Prologue. Jednocześnie w zauważalny sposób czerpie inspirację z elektrycznego bZ4X. Zwraca uwagę dynamiczną linią boczną, masywnym grillem, futurystycznym tylnym pasem świetlnym oraz dachem i tyłem w kolorze fortepianowej głębokiej czerni. Domeną C-HR jest również zaawansowana koncepcja aerodynamiczna, która przejawia się w przemyślanym zaprojektowaniu wielu elementów, między innymi chowających się w drzwiach klamek.

Nowoczesne napędy i komfortowe prowadzenie

Toyota C-HR jest cicha i oszczędna, a jednocześnie zwinna i bardzo stabilna w prowadzeniu. Model wykorzystuje piątą generację napędów hybrydowych o niższej emisji spalin i powiększonej mocy. To klasyczne hybrydy z silnikami 1.8 Hybrid 140 KM oraz 2.0 Hybrid 197 KM, jak również nowoczesna hybryda plug-in wyposażona w silnik 2.0 Hybrid Plug-in 223 KM. Reakcja na wciśnięcie pedału przyspieszenia jest bardzo bezpośrednia, a auto prowadzi się pewnie nawet na nawierzchni o niskiej przyczepności.

Materiał promocyjny marki Toyota

Copyright © Agora SA