MATERIAŁ PROMOCYJNY

Nowe BMW serii 5 w doskonale skrojonej ofercie! Sprawdź ofertę bawarskiego giganta

Klasyczna limuzyna to niezaprzeczalny wyraz elegancji, zwłaszcza w czasach dominacji SUV-ów na ulicach. Nowe BMW serii 5 przyniosło sporo zmian i powiew świeżości w tym segmencie. Tym modelem można cieszyć się już od 2 100 zł netto miesięcznie w atrakcyjnym leasingu BMW Comfort Lease. Sprawdź szczegóły oferty!

Nowoczesny wygląd

Najnowsza generacja modelu z serii 5 to bardzo duży krok w stronę przyszłości. Nie tylko pod względem technologii i napędów, ale także pod względem designu. Nowa seria 5 zdecydowanie wyróżni się na ulicy. Spojrzenie przyciągają tylne lampy, które nabrały nowego kształtu. Są smukłe i dobrze wkomponowane w nadwozie. Atrapa chłodnicy stała się bardziej wyrazista, a szykowności jej dodaje oświetlenie Iconic Glow, podświetlające kontury w czasie jazdy po zmroku. Limuzyna urosła także na długość, oferując więcej przestrzeni w środku. Niezwykle atrakcyjnie prezentuje się panoramiczny dach, który wpuszcza do środka dużą ilość światła.

Klasyczne układy napędowe z dużą mocą

W gamie znajdziemy dopracowany silnik Diesla o pojemności 2 litrów i mocy 197 KM. O jego znakomitej elastyczności świadczy wysoki moment obrotowy wynoszący 400 Nm. Jednostka może pochwalić się kulturalną pracą oraz świetnym wynikiem zużycia paliwa. Dane katalogowe mówią o 5,1-5,6 l/100 km, a niezależne testy potwierdzają, że taki wynik jest możliwy. Drugą opcją jest układ napędowy z 2-litrową benzyną, który rozwija 208 KM. Napęd przekazywany jest tutaj klasycznie – na tylne koła.

Wnętrze, które robi wrażenie

Po zajrzeniu do środka, od razu zdamy sobie sprawę, że po pierwsze mamy do czynienia z samochodem z segmentu premium, a po drugie, że jest to model bardzo nowoczesny. Materiały wykończeniowe są znakomitej jakości i bardzo dobrze się prezentują. Wyświetlacz multimediów oraz zestaw wskaźników kierowcy są połączone w ramach jednego ekranu i zgrabnie wkomponowane w deskę rozdzielczą. Ich rozmiar jest optymalny – pozwala na zachowanie czytelności i wygody obsługi, a jednocześnie nie jest nad wyraz duży. Z dodatkowych udogodnień mamy możliwość wyświetlać na nim filmy lub grać w gry, wykorzystując smartfon jako kontroler. Na pokładzie znajdziemy także nowoczesne i rozwinięte systemy wspierające kierowcę.

Zaskakująco niska rata miesięczna!

Nowe BMW serii 5 jest dostępne już od 2 100 zł netto miesięcznie w atrakcyjnym leasingu BMW Comfort Lease. Parametry finansowania można wygodnie dostosować do własnych potrzeb. Jeśli nie chcemy, nie musimy dokonywać opłaty wstępnej, a umowę możemy podpisać na okres od 24 do 60 miesięcy. Do ustalenia zostaje także wysokość rocznego przebiegu. Wysokość raty można wygodnie obliczyć przy pomocy kalkulatora dostępnego na stronie producenta lub skontaktować się z dealerem w celu przygotowania oferty.

Materiał promocyjny marki BMW

Copyright © Agora SA