Nowoczesne auta za niespełna 1000 złotych miesięcznie? Taka oferta może się nie powtórzyć!

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe

Nowoczesne auta za niespełna 1000 złotych miesięcznie? Taka oferta może się nie powtórzyć!
Problemy z dostępnością części sprawiły, że na nowe auto musimy czekać około 5-6 miesięcy. Są jednak firmy, gdzie ten czas wydłuża się dwu, a nawet trzykrotnie. Dobrze, że konkurencja nie śpi i są miejsca, gdzie właściwie od ręki dopełnimy formalności i otrzymamy kluczyki do wymarzonego pojazdu. Dodatkowo, możemy korzystać z elastycznej formy finansowania i szerokiej ochrony gwarancyjnej z dodatkowymi pakietami. Prześwietlamy ofertę Carsmile.

Prosta formuła

Nie trzeba rozbijać skarbonki, by usiąść za sterami nowego samochodu. Wystarczy poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z szeroką paletą pojazdów oferowanych w formie najmu długoterminowego lub elastycznego leasingu. Warto dodać, że ofertę dopasowujemy do własnych możliwości finansowych. Mamy wpływ na długość umowy (od 2 do 5 lat), a także wysokość wkładu własnego. Co ważne, czas oczekiwania na upragnione auto wynosi w tej firmie zaledwie kilka tygodni. Warto się jednak pospieszyć, bo oferta jest ograniczona.

Dacia Sandero Stepway

Dacia plasuje swoje auta między segmentami. Sandero oferuje tyle miejsca w kabinie, co jeszcze dekadę temu kompakty. W wersji Stepway zyskała zwiększony prześwit i plastikowe osłony nadwozia, co czyni ją jeszcze bardziej skuteczną w forsowaniu krawężników i zapadniętych studzienek. Pod maską znajdziemy doładowaną jednostkę 1.0 TCe o mocy 100 KM. Fabryczne zasilanie LPG korzystnie wpływa na bieżące koszty eksploatacji. Bogata wersja Comfort dostępna jest w elastycznym najmie za 940 zł netto miesięcznie przy wkładzie własnym na poziomie 6 tysięcy zł.

Peugeot 208

Najnowsza generacja francuskiego przeboju wyróżnia się odważnym designem i dobrymi właściwościami jezdnymi. 415 cm długości sprawia, że w kabinie z powodzeniem zmieścimy cztery dorosłe osoby i 311 litrów bagażu. Plus za nowoczesny design i długą listę systemów bezpieczeństwa. Osoby ceniące bezawaryjność i sprawdzone rozwiązania, powinny postawić na wolnossące, benzynowe 1.2 o mocy 75 KM. Silnik gwarantuje niskie koszty eksploatacji. Kolejny plus za atrakcyjną ratę w najmie dla firm – od 975 zł netto miesięcznie przy wkładzie własnym na poziomie 6,5 tysiąca zł.

Citroen C3

To jedna z najlepszych ofert w segmencie B. Oferuje dziesiątki możliwości personalizacji kolorystycznych, przestronne wnętrze i silnik roku. Odświeżony model poznamy po LED-owych reflektorach i charakterystycznych nakładkach ochronnych na drzwiach. Auto ma niespełna 4 metry długości, ale przestronne wnętrze z bagażnikiem o pojemności od 300 do 922 litrów. Silniki generują od 83 do 110 KM. Najniższe koszty eksploatacji gwarantuje 1.2 PureTech o mocy 83 KM. Decydując się na 3-letni najem z wkładem własnym na poziomie 6,5 tys. zł, możemy użytkować francuskie auto już za 770 zł netto miesięcznie.

REDAKCJA